(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Охорона периметра

Колюче-стрічкові загорожі (КСЗ) призначені для перешкоджання, ускладнення проникнення на оснащений ними об'єкт порушника, затримання його на час прибуття наряду охорони. Застосовуються як інженерні охоронні споруди режимних об'єктів і територій, промислових підприємств, об'єктів державної значення самостійно, або в комплексі з іншими системами охорони периметрів (сенсорні кабелі, вібраційні датчики, і.т.п.). Застосування виробів різноманітне, вони монтуються як на існуючих огородженнях і будівлях, так і по землі, як постійно, так і тимчасово.

Ліцензії, сертифікати

Фахівці групи компаній "Еліт-Сервіс" здійснюють поставку, проектування, монтаж колючого дроту Єгоза і інших колюче-ріжучих огорож на об'єктах будь-якої складності по всій території України. Також, нашими підприємствами налагоджений самостійний випуск всього асортименту кріпильної продукції.

Якість застосовуваних при виробництві колючого дроту Єгоза матеріалів дозволяє створити у виробі дві системи статичних напруг: первинну - при виготовленні і основну - при монтажі КСЗ на об'єкті. Леза КСЗ можуть мати довжину від 10 до 50 мм, але на практиці застосовуються стрічки з лезами довжиною 15-20 мм, які забезпечують виробу необхідні жорсткість конструкції і високі показники функціональної ефективності для охорони об'єкта. Важливим елементом виробництва колючої огорожі Єгоза є застосування матеріалів з антикорозійним покриттям. Наше підприємство поставляє вироби в оцинкованому виконанні, або з нержавіючих сталей, що дозволяє забезпечити сучасний декор і зберегти робочі якості протягом усього терміну служби загородження.

Монтаж пропонованих загороджень не вимагає спеціальних дозволів, оснащення, підготовки і значних витрат. При монтажі КСЗ на огорожі (будівлі) обов'язкове застосування кронштейнів і напрямних дротів, які надають конструкції жорсткість і неприступність. Є технології установки колюче-стрічкового огородження у вигляді хитних, або падаючих козирків. При установці КСЗ Єгоза на землі, обов'язковою умовою є застосування анкерних кріплень. Наші фахівці кваліфіковано консультують покупців, щодо монтажу виробу стосовно особливостей об'єкта.


Як замовити встановлення інженерних загорож:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Ціни на стандартні комплекти загорожі типу "Єгоза":

Діаметр спіралі, мм / Максимальна довжина бухти, м Ціна за бухту, грн Вартість монтажу, грн / м.п.
400 / 21 1223 35
450 / 23 1354 35
500 / 25 1485 40
600 / 27 1747 40
700 / 24 2117 50
800 / 27 2379 55
900 / 30 2641 60
 
Виріб оцинковано, сердечник - сталевий високовуглецевий дріт діаметром не менше 3,0 мм, скоби - круглі (плоскі), кількість скоб на 1 виток - п'ять штук, стрічка нанесена на сердечник, розташування шипів - радіальне.
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея