(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

Консультація, замовлення послуг:

фізична охорона: (050) 396-71-88

пультова охорона, технічні засоби безпеки: (095) 876-16-72

Системи відеоспостереження

Знати, що відбувається у Вас вдома, контролювати роботу підлеглих в офісі, перебуваючи за тисячу кілометрів і дати необхідні вказівки можливо, якщо встановити систему відеоспостереження.

Наша компанія може запропонувати Вам різні варіанти систем на базі цифрових відеоегістраторов, або з використанням IP-камер, які працюють безпосередньо в локальній мережі, або передають інформацію на необмежену відстань в мережі Інтернет.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Залежно від поставленого завдання ми розрахуємо кількість необхідних камер і їх тип з урахуванням температурних режимів експлуатації та перекриття "мертвих" зон, підберемо за погодженням з Вами найбільш оптимальний вид обладнання в співвідношенні ціна / якість і встановимо систему в стислі терміни. Як правило, монтаж системи займає всього кілька годин.

Якщо Вас цікавить можливість дистанційного контролю, ми встановимо необхідне програмне забезпечення на Ваш планшет, або мобільний телефон.


Ми готові запропонувати Вам:
 недорогі варіанти систем відеоспостереження на базі ціфорвих відеореєстраторів;
 розподілені мережеві системи відеоспостереження для великих виробничих, торгових і адміністративних об'єктів;
 організацію дистанційного відеоспостереження в мережі Інтернет, з виведенням інформації на будь-які мобільні і стаціонарні пристрої, підключені до мережі;
 інтеграцію відеоспостереження з обладнанням систем контролю доступу і охоронної сигналізації для їх спільної роботи.

Як замовити встановлення системи відеоспостереження:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн
Про компанію

Встановлення систем відеоспостереження - на порядок підвищує якість охорони об'єкта.

Система охоронного відеоспостереження на сьогоднішній день є найбільш затребуваним засобом забезпечення безпеки будь-якого об'єкта. Охоронне відеоспостереження при ефективній експлуатації істотно зменшує можливість несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється. Встановлена ​​фахівцями система охоронного відеоспостереження складається, як правило, з камер відеоспостереження, пристроїв відеозапису і відтворення. Залежно від каналів передачі інформації, системи відеоспостереження можуть відноситься до одного з двох типів: провідні та безпровідні (останні сьогодні отримали широку популярність завдяки ряду переваг у порівнянні з провідними системами охоронного відеоспостереження). Також, різна класифікація систем відеоспостереження залежить від технології передачі відеосигналу, мережевих функцій, інших характеристик. Не можна сказати, що якийсь певний тип технології найбільш ефективний у всіх випадках. Вибір провідної або бездротової системи охоронного відеоспостереження, мережевих IP-камер, або аналогових відеокамер залежить, в першу чергу, від особливостей об'єкта, який знаходиться під охороною.

Охоронне відеоспостереження з записом сьогодні

Системи відеоспостереження - це невід'ємна частина системи безпеки. Вони дозволяють забезпечувати візуальний контроль за об'єктом, що охороняється, записувати інформацію і програмувати реакцію всієї системи безпеки на тривожні ситуації. Сучасна система відеоспостереження використовує апаратне обладнання (відеокамери, підсилювачі відеосигналу, моноблочні відеореєстратори, персональні комп'ютери), а також програмне забезпечення, що дозволяє управляти системою в цілому. В залежності від технології реалізації, такі системи діляться на три категорії:

• аналогові
• цифрові (IP)
• змішані (гібридні)

Популярна думка, що охоронне відеоспостереження, засноване на аналоговій системі, в даний час застаріло. Разом з тим, надійність цієї технології, стійкість до збоїв програмного забезпечення, незалежність від наявності мережевої інфраструктури, низькі ціни і багато іншого дозволяє стверджувати, що аналогові системи відеоспостереження рано списувати в утиль. У той же час цифрові технології міцно входять в наш побут і побудова систем відеоспостереження з використанням IP-камер, організація відеоспостереження по мережі Інтернет отримує з кожним роком все більшої популярності.

Охоронне відеоспостереження - це важлива складова системи безпеки, це найкраща можливість візуально контролювати обстановку на об'єкті. Але відеоспостереження в реальному часі - це тільки лише частина вирішення проблеми контролю та безпеки. Адже цей процес залежить ще і від уваги і спостережливості людини. Виходом з цієї ситуації є відеоспостереження із записом, що допомагає організувати безперервне спостереження і запис всієї ситуації, яка відбувається. Це призводить до більш високого рівня відповідальності у персоналу і відвідувачів. А в певній ситуації відеоспостереження із записом дає можливість мінімізувати витрати на персонал.

З урахуванням того, що популярністю користуються різні технології відеоспостереження, розробники систем знайшли вихід, що влаштовує всіх бажаючих - змішана (гібридна) система відеоспостереження. Системи даного типу дозволяють підключати одночасно аналогові і IP-відеокамери, використовуючи різні методи (оцифровка аналогового зображення окремими пристроями) з трансляцією інформації в мережу, використання моноблочних гібридних відеореєстраторів, які розраховані на підключення обох типів відеокамер.Об'єднання можливостей різних технологій дозволяє отримати гнучкі і багатофункціональні рішення, надійну і універсальну систему спостереження.

Системи відеоспостереження в Києві — ціни доступніші з Еліт-Сервіс!

Наша компанія, має досвід установки різних типів систем. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором, виходячи з тих завдань, які Ви плануєте вирішити і бюджету, який Ви визначили для себе, як прийнятний. Монтаж систем відеоспостереження в Києві, як правило, проводиться протягом декількох годин, але все залежить від ємності системи (кількості відеокамер), будівельного терміну готовності об'єкта, передбачуваних каналів передачі інформації і часу на їх підготовку.

Приклади встановлених систем відеоспостереження:


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея