(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ВЕНТИЛЯЦІЯ, димовидалення

Під час пожежі внаслідок горіння виділяється чадний газ і дим. Газ, накопичуючись під стелею, згущується і миттєво наповнює все приміщення їдкою сумішшю. Системи вентиляції та димовидалення дозволяють при виникненні пожежі вивести з приміщення небезпечні для життя продукти горіння, скоротивши до мінімуму ризики загрози життю людей.

Група компаній "Еліт-Сервіс" пропонує повний комплекс послуг з проектування, постачання, монтажу, сервісного обслуговування систем димовидалення та вентиляції. Крім того, наша компанія готова провести реконструкцію і модернізацію застарілих систем.

Ліцензії, сертифікати

Відповідно до законодавства України, всі об'єкти нежитлового фонду повинні бути обладнані системами пожежної сигналізації, окремі категорії об'єктів - системами пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу. Устаткування об'єктів системами пожежної безпеки суворо регламентується ДСНС України на законодавчому рівні. Об'єкт не буде введений в експлуатацію якщо він не обладнаний протипожежними системами.

Обладнання повинно бути сертифіковане, змонтовано відповідно до вимог державних будівельних норм, система сигналізації - підключена на пульт централізованого спостереження. Монтаж пожежної сигналізації, розробку проекту, обслуговування, спостереження на пульті можуть проводити тільки компанії мають ліцензію ДСНС на даний вид діяльності. Наша компанія, на підставі відповідної ліцензії, пропонує повний комплекс послуг протипожежного призначення.


Як замовити встановлення системи вентиляції і димовидалення:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Ми здійснюємо комплекс робіт і послуг протипожежного призначення:

проектування, монтаж, обслуговування систем пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння (водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного), димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу, захисту від розряду блискавки;

роботи з вогнезахисної обробки матеріалів і конструкцій;

пультове спостереження систем пожежної сигналізації.


Детально про інші послуги протипожежного призначення:

 
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Системи вентиляції

Основне призначення системи вентиляції - здійснення повітрообміну, який забезпечує видалення з приміщення забрудненого або перегрітого повітря і заміщення його свіжим і очищеним. Системи вентиляції за способом подачі повітря і його видалення з приміщення бувають - припливні, витяжні або припливно-витяжні. Вибір необхідної системи залежить від призначення, обсягу і конкретних особливостей приміщення (наявності та характеру джерела забруднень, кількості людей, планування і т.д.).

Припливна вентиляція Припливна вентиляція застосовується для подачі в приміщення чистого свіжого повітря в необхідній кількості. Цей тип вентиляції не видаляє відпрацьоване повітря, він заміщає його за допомогою припливу чистого і свіжого повітря ззовні. При заміщенні відпрацьованого повітря в приміщенні за допомогою припливної вентиляції відбувається відтік повітря через нещільно закриті вікна, двері, отвори або систему природної витяжки.

Витяжна вентиляція Витяжна вентиляція здійснює зворотну дію по відношенню до припливної вентиляції. Вона видаляє забруднене і відпрацьоване повітря з приміщення. Для ефективної роботи витяжної вентиляції важливо, щоб обсяг повітря, що витягається компенсувався відповідним обсягом припливного повітря.

Припливно-витяжна вентиляція Принцип дії цієї вентиляції заснований на створенні 2-х зустрічних потоків повітря. Така система може бути створена на основі незалежних систем та відведення повітря, кожна зі своїми вентиляторами, фільтрами, автоматикою і т.п., або на основі відповідної завданням комплексної установки, яка працює як на приплив повітря, так і на його витяжку.

Центральне кондиціонування і вентиляція Центральна система кондиціонування і вентиляції повітря - комплексна система, що поєднує в собі систему припливної, або припливно-витяжної вентиляції, а також систему кондиціонування - підтримання необхідних параметрів повітря - температури, а також, в деяких випадках, вологості. Як правило, дана система використовується для кондиціонування цілого комплексу приміщень, і може складатися з вентиляційного і кондиційного устаткування різних типів. Для кондиціонування приміщень великого об'єму або будівлі в цілому ми пропонуємо професійне обладнання та системи за допомогою яких можна вирішити задачу комплексно, з урахуванням інженерних, архітектурних та інших особливостей об'єкта.

Системи димовидалення Це один з важливих складових елементів системи протипожежного захисту об'єкта. Системи димовидалення можуть встановлюватися паралельно з системами пожежної сигналізації і необхідні там, де при виникненні пожежі можуть утворитися високі концентрації диму, а також небезпечні для здоров'я газоподібні речовини.

Система димовидалення це спеціальна керована автоматично або вручну технічна система припливно-витяжної вентиляції. Основне завдання системи димовидалення - забезпечення умов для безпечної евакуації людей у ​​разі виникнення пожежі на об'єкті.

Установки димовидалення це, як правило, дорогоі системи, структура та технічні характеристики яких вимагають спеціального проектування. Призначені для видалення продуктів горіння (диму) під час пожежі і обмеження його поширення в цілях забезпечення евакуації людей з приміщень будівлі в початковій стадії пожежі, що виникла в одному з приміщень. Відповідно до будівельних норм СНиП 2.04.05-91 *, обладнання СДУ підлягають висотні (понад 10 поверхів) будівлі, підземні споруди, приміщення без природної вентиляції.

Чистка систем вентиляції, сервіс систем вентиляції, ремонт вентиляції Довговічна і якісна робота системи вентиляції в значній мірі залежить від її своєчасного сервісного обслуговування. При експлуатації вентиляційних систем, в повітроводах накопичується пил, жир, бруд і т.п., це призводить до погіршення якості повітря в приміщенні і необхідності проводити чистку вентиляції. Механічні частини системи вимагають мастила, грамотне сервісне обслуговування дозволить значно збільшити термін служби системи і дати можливість їй видавати задані параметри по витраті і якістю повітря.

Проектування систем вентиляції Система вентиляції - це комплекс складного обладнання, повітроводів, дифузорів і т.п. Для того, щоб грамотно підібрати і змонтувати систему вентиляції потрібен серйозний досвід роботи, спеціальний інструменти, висока кваліфікація фахівців, дотримання всіх нормативних документів. Підбір необхідної системи вентиляції починається зі створення докладного технічного завдання, за яким в подальшому виготовляється проект системи вентиляції. Бажано, що б спроектований план вентиляції був схвалений пожежним наглядом, до початку її монтажу.

 

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея