(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА КВАРТИР

Пультова охорона в Києві

Нашою компанією надаються послуги пультової охорони квартир в місті Києві та Київській області. Ми готові взяти під охорону пульта квартири з вже встановленою системою охоронної сигналізації, або наші фахівці зроблять монтаж обладнання самостійно.

Пультова охорона квартир здійснюється в цілодобовому режимі. При отриманні тривожних сповіщень протягом 3-7 хвилин забезпечується прибуття групи оперативного реагування. Системи охоронної сигналізації дозволять Вам за допомогою мобільного телефону, або смартфона дистанційно контролювати і управляти діями системи.

Група компаній "Еліт-Сервіс" страхує фінансові ризики своєї діяльності, забезпечуючи, при цьому, гарантії повної матеріальної відповідальності.


Ціни на послуги пультової охорони квартири

Нижче в таблиці приведені ціни на охорону квартири в Києві

СПОСТЕРЕЖЕННЯ - від 300 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, пожежної, технологічної сигналізації без реагування з негайною передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами.
в разі необхідності (за рішенням замовника) - прибуття групи реагування за тарифом - 300 грн за кожен виклик.
 
КВАРТИРА - від 500 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених у квартирах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК - від 600 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених в заміських будинках з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
КОМЕРЦІЙНИЙ ОБ'ЄКТ - від 600 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених на комерційних об'єктах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ПОЖЕЖНИЙ МОНІТОРИНГ - від 300 грн/місяць
спостереження за системами пожежної сигналізації, що встановлені на комерційних об'єктах з передачею повідомлення про пожежу в диспетчерські центри Державної служби з надзвичайних ситуацій та інформування замовника за узгодженими телефонними номерами

Як підключитись на пульт:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Наші переваги
  • Мінімальна сума первинних вкладень. Ми можемо запропонувати Вам варіанти оренди обладнання, розстрочки оплати і багато іншого.
  • Технічна можливість підключення на наші пульти широкого спектру обладнання. Якщо у Вас вже встановлена система сигналізації, в більшості випадків Ви можете скористатися нашою послугою без додаткових витрат на заміну обладнання.
  • Відсутність «скритих платежів». Рівень абонентської плати на будь-який з видів пультової охорони нашої компанії орієнтований на нижню планку середньоринкових цін і не містить прихованих платежів.
  • Оперативність реагування на тривожні сповіщення. Час прибуття мобільних груп в обов'язковому порядку контролюється черговою частиною і, в середньому, становить від 3 до 7 хвилин.
  • Цілодобова технічна підтримка. Ми працюємо в цілодобовому режимі без вихідних.
  • Простота зміни пультової компанії. Ми працюємо з широко поширеною лінійкою охоронних приладів, що дозволяє клієнту здійснювати, при необхідності зміну пультової організації без додаткових витрат.
  • Гарантії та відповідальність. Всі договори на послуги пультової охорони полягають з умовами матеріальної відповідальності.

 

Ліцензії, сертифікати


Особливості пультової охорони квартир в Києві


Пультова охорона квартир в Києві має деякі особливості, на які слід звернути увагу. Всім відомо, що робочий час квартирних злодіїв збігається з робочим часом простого обивателя - власника житла. У денний час, як правило, всі мешканці квартири знаходяться на роботі, крім того, будь-які маніпуляції з вхідними дверима, виносом майна простіше здійснити саме днем. Але для столичних охоронних компаній денний час - час пробок на всіх основних дорогах і єдиний спосіб забезпечити своєчасне прибуття групи реагування - перебувати в безпосередній близькості від місця події.

Як цього добитися, якщо загальна кількість груп реагування середньостатистичної охоронної компанії становить від 6 до 12 одиниць, а необхідне для прибуття в перебігу 3-7 хвилин кількість оперативного автотранспорту для масштабів столиці має становити не менше 80 нарядів?

Відповідь лежала на поверхні і ним скористалися окремі компанії, які були зацікавлені в якості своїх послуг. У 2016 році ряд охоронних компаній Києва об'єднали свої групи реагування під брендом «Національна мережа реагування», створивши в столиці мережу з 86 автопатрулів. Тривоги, що надходять від систем охоронної сигналізації, різних пультів передаються на найближчу від місця події групу, забезпечивши, таким чином, мінімальний час реагування.


ЯК ПРАЦЮЄ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА КВАРТИР?

Пультова охорона квартир складається з 3-х обов'язкових складових:

  • система охоронної сигналізації, що встановлена ​​в квартирі і яка безпосередньо визначає факт несанкціонованого доступу.
  • пульт централізованого спостереження охоронної компанії, на який надходять тривожні повідомлення.
  • групи оперативного реагування, завдання яких полягає у прибутті на місце в якому відбулося тривожне події, і чин за обстановці (затримання зловмисника, інформування оператора пульта про інших, видимих ​​причини включення сигналізації, інше).

Охорона різного типу квартир


Якщо до системи охоронної сигналізації підключити пожежні датчики, датчики витоку води і газоаналізатори, оператор пульта може, в разі їх активації, інформувати клієнта, комунальні та інші служби про надзвичайні ситуації, які мають місце. Це також може бути корисним, якщо Ви вирушаєте в подорож, або з іншої причини плануєте залишити житло без свого нагляду на тривалий період.

Сучасні системи сигналізації повністю автоматизовані. За допомогою кодової клавіатури, брелка, або безконтактної картки Ви можете ставити квартиру під сигналізацію і знімати, що не перезванівая при цьому на пульт. Колір індикатора, який виноситься за вхідні двері, завжди покаже Вам стан сигналізації. Також, ми пропонуємо системи, які можуть управлятися за допомогою мобільних телефонів і смартфонів.

Для підключення на пульт більше немає необхідності наявності стаціонарного телефону. Вся інформація передається за допомогою радіосигналу в мережі операторів мобільного зв'язку. Її можна заглушити, але для боротьби з подібними спробами використовуються резервні канали, а також фіксація оператором пульта зникнення сигналу, в слідстві чого на місце події висилається оперативна група.

Одним з поширених питань є: чи потрібно залишати ключі від квартири охоронної компанії, як це було прийнято в колишні часи при охороні квартир підрозділами Позавідомчої охорони (Державної служби охорони)?

Ні, ця практика сьогодні не використовується. При надходженні сигналу «Тривога», наряд прибуває на місце і, в разі відсутності там власника, блокує входи і можливі шляхи відходу сторонніх осіб до моменту прибуття замовника, або одного з вказаних ним в договорі відповідальних осіб. Від оператора пульта Власник отримує інформацію про тривожне сповіщення, датчик, який спрацював, про прибуття групи і результати зовнішнього огляду (дверей, вікон, інше). Власник самостійно приймає рішення про доцільність свого прибуття для перевірки збереження майна, або скасування тривоги і продовження режиму спостереження (як правило, якщо є припущення про хибність формування тривожного сповіщення).

Помилкові тривоги - досить поширене явище. Часто причинами є домашні улюбленці, під яких не встановлені спеціальні датчики, або інші, специфічні обставини, які вимагають втручання фахівця.


Специфіка пультової охорони об'єктів різних категорій:
 
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 28 000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея