(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА БУДИНКІВ

Крадіжка майна або напад зловмисників, загоряння, витік побутового газу, затоплення - все це події, які здатні завдати не тільки матеріальні збитки, але і несуть пряму загрозу Вашому здоров'ю та життю. Наявність охоронної, пожежної сигналізації мінімізує ризик подібних загроз.

При виникненні будь-якої з перерахованих вище подій система сигналізації негайно формує тривожний сигнал і передає його на пульт охорони. Час прибуття груп реагування до будинків розміщених за межами міста Києва становить від 5 до 15 хвилин.

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка пультової охорони заміських будинків:

На пульт можуть бути підключені заміські будинки, що знаходяться в зоні покриття мережі будь-якого мобільного оператора зв'язку. Для організації пультової охорони заміських будинків наша компанія використовує мережу мобільного зв'язку (формат GPRS). При цьому забезпечується миттєва передача повідомлень від системи сигналізації на пульт без жодної затримки, а також в разі спроб "заглушити" канал зв'язку тривожна інформація відразу ж буде виведена диспетчеру пульта. Група реагування направляється до будинку в будь-якому випадку, включаючи спроби блокування сигналізації, або каналів зв'язку. Сучасні системи сигналізації дозволяють зберігати в своїй пам'яті всі події, що відбулися під час Вашої відсутності. При цьому, в разі відключення електрики, система перейде на живлення від акумуляторної батареї.

Під кожен тип будинку, з урахуванням його конструктивних, оздоблювальних особливостей нашою компанією можуть бути запропоновані кілька різних варіантів обладнання, які враховують його специфіку. Так, наприклад, в залежності від бажання замовника зберегти в "первозданному" вигляді дорогу обробку приміщення, нами може бути запропонована установка бездротового обладнання. При цьому відпадає необхідність прокладки кабелів між датчиками сигналізації і контрольною панеллю, зв'язок між ними забезпечується за допомогою радіоканалу. Наявність тварин в будинку, також, передбачає перегляд традиційних схем блокування приміщень, або використання специфічних датчиків.

Крім того, Ви можете замовити у нас установку додаткового обладнання, яке не входить до складу системи сигналізації, але може бути важливою складовою в комплексі безпеки будинку: аудіо, відео домофони, системи контролю доступу та відео спостереження.


Наші переваги

Мінімальна сума первинних вкладень. Ми можемо запропонувати Вам варіанти оренди обладнання, розстрочки оплати і багато іншого.
Технічна можливість підключення на наші пульти широкого спектру обладнання. Якщо у Вас вже встановлена система сигналізації, в більшості випадків Ви можете скористатися нашою послугою без додаткових витрат на заміну обладнання.
Відсутність «скритих платежів». Рівень абонентської плати на будь-який з видів пультової охорони нашої компанії орієнтований на нижню планку середньоринкових цін і не містить прихованих платежів.
Оперативність реагування на тривожні сповіщення. Час прибуття мобільних груп в обов'язковому порядку контролюється черговою частиною і, в середньому, становить від 3 до 7 хвилин.
Цілодобова технічна підтримка. Ми працюємо в цілодобовому режимі без вихідних.
Простота зміни пультової компанії. Ми працюємо з широко поширеною лінійкою охоронних приладів, що дозволяє клієнту здійснювати, при необхідності зміну пультової організації без додаткових витрат.
Гарантії та відповідальність. Всі договори на послуги пультової охорони полягають з умовами матеріальної відповідальності.


Як підключитись на пульт:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Ціни на послуги пультової охорони
СПОСТЕРЕЖЕННЯ - від 150 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, пожежної, технологічної сигналізації без реагування з негайною передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами.
в разі необхідності (за рішенням замовника) - прибуття групи реагування за тарифом - 300 грн за кожен виклик.
 
КВАРТИРА - від 250 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених у квартирах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК - від 500 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених в заміських будинках з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
КОМЕРЦІЙНИЙ ОБ'ЄКТ - від 400 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених на комерційних об'єктах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ПОЖЕЖНИЙ МОНІТОРИНГ - від 150 грн/місяць
спостереження за системами пожежної сигналізації, що встановлені на комерційних об'єктах з передачею повідомлення про пожежу в диспетчерські центри Державної служби з надзвичайних ситуацій та інформування замовника за узгодженими телефонними номерами

Специфіка пультової охорони об'єктів різних категорій:
 
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Пультова охорона будинків Київ і область

При надходженні тривожних сигналів на пульт централізованого спостереження, в залежності від обраного замовником варіанта договору пультової охорони будинків в Києві і області (пакета послуг), до заміського будинку негайно висилається мобільна група реагування, або ж інформація передається замовнику за встановленими телефонними номерами (як правило, це телефонні номери замовника, або його сусідів, родичів). Також, оператором пульта можуть бути дистанційно активовані різні системи автоматичного управління, встановлені в заміському будинку.

Всі датчики підключаються на приховано встановлену контрольну панель, яка в разі нештатної (тривожної) ситуації передає сигнал на пульт охорони по телефонній лінії, і (або) радіоканалу. Для організації пультової охорони будинків Києва та області наша компанія використовує мережу мобільного зв'язку (формат GPRS). При цьому забезпечується миттєва передача повідомлень від системи сигналізації на пульт без жодної затримки, а також в разі спроб "заглушити" канал зв'язку тривожна інформація відразу ж буде виведена диспетчеру пульта. Група реагування направляється до заміського будинку в будь-якому випадку, включаючи спроби блокування сигналізації, або каналів зв'язку. Сучасні системи сигналізації дозволяють зберігати в своїй пам'яті всі події, що відбулися під час Вашої відсутності. При цьому, в разі відключення електрики, система перейде на живлення від акумуляторної батареї. Рекомендації щодо складу, а також послуги з монтажу системи сигналізації ви можете отримати, звернувшись до наших фахівців. Після обстеження заміського будинку і визначення способів захисту від можливих загроз Вам буде запропонована оптимальна система охорони.

Якісна пультова охорона котеджів Київ і область - Еліт Сервіс


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея