(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Пультова охорона

На пульт нашої компанії можливе підключення охоронної, тривожної, пожежної сигналізації квартир, заміських будинків, комерційних, адміністративних, промислових об'єктів будь-яких категорій в будь-якій точці України.
Якщо у Вас вже стоїть сигналізація ми забезпечимо її роботу з нашим пультом.
Якщо у Вас немає сигналізації - ми встановимо її в найкоротші терміни і за мінімальною ціною.
Використання сучасного обладнання і найширшої мережі груп швидкого реагування дозволяє нам гарантувати якість послуг.

Ліцензії, сертифікати


Пультова охорона Києва: специфіка, особливості.

Пультова охорона - найдешевший спосіб вирішення проблем, пов'язаних з охороною майна і особистою безпекою. Обладнання приміщень системою охоронної сигналізації та підключення на пульт централізованої охорони дозволить власнику бути впевненим в тому, що будь-яке несанкціоноване проникнення не пройде безкарно. Середній час передачі тривожного сповіщення на сучасний пульт охорони становить 1-2 секунди, час обробки оператором тривожного сповіщення і передачі його групі реагування залишає від 10 секунд до 1 хвилини. Час прибуття групи залежить від того, наскільки в даний момент вона віддалена від об'єкта і завантаженості автодоріг. На практиці, наприклад в місті Києві, у більшості охоронних компаній середній час від моменту проникнення на об'єкт і до прибуття групи становить від 3 до 15 хвилин. Цього достатньо для того, щоб мінімізувати можливі втрати, хоча і не рятує від так званих "ривкових" крадіжок, коли злочинець знаходиться на об'єкті не більше 1 хвилини і забирає при цьому речі і предмети, які знаходяться в межах прямої видимості: мобільні телефони, портативні комп'ютери, гроші і коштовності, які залишають відкрито. Ціна послуг пультової охорони порівнянна з вартістю послуг операторів кабельного телебачення, або інтернет, що робить її доступною широкому прошарку населення і бізнесу.


Від яких загроз захищає пультова охорона:

Крадіжка майна. Встановлені датчики охоронної сигналізації реагують на будь-які типи проникнень (відкриття дверей, рух, розбиття скла, руйнування стіни і т.д.)
Напад. Стаціонарні, або носимі (у вигляді брелока) кнопки тривожної сигналізації дозволять Вам викликати групу реагування в будь-якій ситуації.
Пожежа. Встановлені датчики пожежної сигналізації реагують на загоряння і задимлення приміщень.
Затоплення, витік газу. Датчики затоплення і витоку газу дозволять передати на пульт відповідну інформацію про що ми негайно надішлемо Вам інформацію.


Наші переваги

Мінімальна сума первинних вкладень. Ми можемо запропонувати Вам варіанти розстрочки оплати обладнання і багато іншого.
Технічна можливість підключення на наші пульти широкого спектру обладнання. Якщо у Вас вже встановлена система сигналізації, в більшості випадків Ви можете скористатися нашою послугою без додаткових витрат на заміну обладнання.
Відсутність «скритих платежів». Рівень абонентської плати на будь-який з видів пультової охорони нашої компанії орієнтований на нижню планку середньоринкових цін і не містить прихованих платежів.
Оперативність реагування на тривожні сповіщення. Час прибуття мобільних груп в обов'язковому порядку контролюється черговою частиною і, в середньому, становить від 3 до 7 хвилин.
Цілодобова технічна підтримка. Ми працюємо в цілодобовому режимі без вихідних.
Простота зміни пультової компанії. Ми працюємо з широко поширеною лінійкою охоронних приладів, що дозволяє клієнту здійснювати, при необхідності зміну пультової організації без додаткових витрат.
Гарантії та відповідальність. Всі договори на послуги пультової охорони полягають з умовами матеріальної відповідальності.


Як підключитися на пульт:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин. З цього моменту Ваше майно буде перебувати під постійною охороною.


Ціни на послуги пультової охорони
СПОСТЕРЕЖЕННЯ - 300 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, пожежної, технологічної сигналізації без реагування з негайною передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами.
в разі необхідності (за рішенням замовника) - прибуття групи реагування за тарифом - 300 грн за кожен виклик.
 
КВАРТИРА - від 500 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених у квартирах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК - від 600 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених в заміських будинках з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
КОМЕРЦІЙНИЙ ОБ'ЄКТ - від 600 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених на комерційних об'єктах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ПОЖЕЖНИЙ МОНІТОРИНГ - від 300 грн/місяць
спостереження за системами пожежної сигналізації, що встановлені на комерційних об'єктах з передачею повідомлення про пожежу в диспетчерські центри Державної служби з надзвичайних ситуацій та інформування замовника за узгодженими телефонними номерами

Специфіка пультової охорони об'єктів різних категорій:
 
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Як розібратися в численних пропозиціях пультових компаній і отримати дійсно якісну послугу?

У рекламних цілях пультові компанії, часто вигадують цілий ряд уявних переваг, або неіснуючих обмежень, підштовхуючи замовника в певному напрямку. Щоб відсікти непотрібне, задайте самі собі питання, що вас цікавить в першу чергу. Як правило, клієнта цікавлять такі питання:

- сума первинних вкладень для обладнання охоронною сигналізацією та підключення на пульт охорони;
- рівень щомісячної абонентської плати;
- оперативність приїзду групи реагування;
- простота зміни пультової організації в разі бажання з Вашого боку розірвати договір;
- матеріальна відповідальність пультової організації.

 
Сума початкових вкладень для обладнання охоронною сигналізацією та підключення на пульт охорони

Початкова сума, яку Вам доведеться витратити - це вартість системи охоронної сигналізації (приймально-контрольний прилад, охоронні датчики, монтажні матеріали), а також вартість монтажних робіт. Ця сума залежить від вартості конкретного обладнання (у різних виробників коливання ціни може становити від 10 до 30%), його складу і кількості (визначається в залежності від розмірів, конструктивних особливостей і специфіки функціонування кожного об'єкта індивідуально), обсягів монтажних робіт. У певних випадках, пультові компанії можуть зменшити вартість первинних вкладень клієнта за рахунок реалізації обладнання без торгової націнки (за собівартістю), здаючи його в оренду, або проводячи монтажні роботи за свій рахунок. У випадках передачі приладу в оренду, або безкоштовного монтажу, пультові компанії, як правило, встановлюють більш високий рівень щомісячної абонентської плати. Ви можете визначити найбільш підходящий Вам варіант в ході переговорів, або ж запропонувати свій. Недержавні охоронні компанії, як правило, більш гнучкі в прийнятті рішень, з ними можна і потрібно торгуватися.

Послуги пультової охорони у місті Києві: вартість

Рівень щомісячної абонентської плати у різних пультових компаній Києва, як правило, не сильно відрізняється в будь-яку зі сторін. Протягом останніх років він, практично, не змінювався і усереднено складає: для квартир – 250 грн, заміських будинків – 500 грн, комерційних об'єктів – від 350 до 1000 грн.

Вам можуть запропонувати більш низькі ціни, але при цьому мати на увазі, наприклад: додаткову оплату кнопки тривожної сигналізації, або технічного обслуговування, обмежену кількість безкоштовних виїздів груп реагування, або оплату кожного виїзду, інше. В ході переговорів з'ясуйте повноту пропонованих послуг за запропоновану ціну і, знову-таки, торг доречний, хоча і не в широких межах. Сформований в сьогоднішніх умовах рівень абонентської плати не на багато перевищує собівартість послуги.

Оперативність прибуття групи реагування.

Як визначити скільки автомобілів повинна мати охоронна компанія, щоб гарантовано прибути на місце в разі отримання тривожної інформації, наприклад, за 5 хвилин.

Ви можете зробити ці розрахунки самостійно просто оперуючи 2 цифрами: площа Вашого міста і середньостатистична швидкість руху транспортних потоків у Вашому місті (ці дані можна знайти в мережі Інтернет). Наприклад, для Києва: площа - 847 квадратних кілометрів, середньостатистична швидкість руху автотранспортних засобів - 20-25 км / год (денний час), 60 км / год (нічний час). Удень за 5 хвилин автомобіль групи реагування, в середньому, здатний подолати відстань близько 2-х км (вночі - 5 км). Площа з радіусом 2 км, в центрі якої повинен знаходитися автомобіль для того, щоб дістатися до крайньої точки до 5 хвилин не перевищує 13 квадратних кілометрів. Таким чином, для гарантованого прибуття на тривожну подію протягом 5 хвилин в будь-яку точку міста Києва охоронній компанії необхідно мати 65 екіпажів (в денний час). У нічний час цю кількість можна скоротити в 2,5 рази. Такої кількості (або навіть наближеної цифри) не має жодна охоронна компанія м.Києва (середній показник київських охоронних фірм - від 6 до 12 автомобілів). Тому, якщо Вам кажуть про те, що перевагою нашої компанії є реагування виключно власними групами, згадайте розраховані вище нормативи і уявіть оперативність прибуття групи, якщо тільки вона в момент тривоги не проїжджала повз Вашого об'єкту, будучи при цьому вільною від інших зобов'язань.

Для виходу з цієї ситуації окремі пультові компанії здійснюють реагування із залученням екіпажів Національної мережі реагування (об'єднання понад 600 екіпажів 39 охоронних компаній в 23 областях України 190 населених пунктах). У Києві загальна кількість груп Національної мережі реагування - понад 80 одиниць, що дозволяє найбільш оперативно надавати послуги в столиці і межуючих з нею населених пунктах. Середній час прибуття груп (навіть з урахуванням взаємної переадресації дзвінків) становить від 3 до 7 хвилин в межах міста.

Простота заміни пультової організації у випадку бажання з Вашої сторони розірвати договір.

Простота зміни пультової компанії залежить від того, яке обладнання Вам встановили і чи зможе воно працювати при підключенні на пульт охорони іншої організації. У разі встановлення найбільш поширених приладів, зміна пультової організації може бути проведена без додаткових витрат.

Слід знати, що системи охоронної сигналізації, що встановлюються на об'єктах розраховані на підключення до певного пультового обладнання. Різноманітність використовуваного в Україні пультового обладнання (систем централізованого спостереження) обмежена всього 5-6 виробниками. Певні винятки є, але вони відносяться до поодиноких випадків обладнання, яке було ввезено з-за кордону і не отримало широкого поширення. До речі, в нашому випадку, як не дивно, вітчизняне - не означає погане. Українські системи централізованого спостереження технологічно не тільки не поступаються, але і за деякими параметрами випереджають зарубіжні аналоги. 90% українських охоронних компаній використовує системи «Мост» (з серією об'єктових приймально-контрольних приладів типу «Оріон») або «Орлан» (з серією приймально-контрольних приладів типу «Лунь»). Деякі пультові фірми мають у себе кілька типів пультового обладнання, що спрощує роботу з клієнтами у випадках, якщо у них вже стояв певний тип сигналізації. Поцікавтеся типом пультового обладнання, яке використовується у компанії і варіантом приладу, який пропонують Вам встановити. Якщо обладнання входить в перелік того, що найбільш широко застосовується, ваші ризики - мінімальні.

Пультова охорона об'єктів: матеріальна відповідальність пультової організації

У разі, якщо Ви зазнали збитків в результаті крадіжки при працюючій системі пультової охорони об'єктів (під час спостереження пультової компанією), можливі різні варіанти матеріальної відповідальності, які вказуються в договорі на надання охоронних послуг:

  • відшкодування збитків безпосередньо пультової компанією. Сума матеріальної відповідальності обумовлюється при укладенні договору. На практиці, більшістю компаній ця сума встановлюється на рівні піврічної абонентської плати.

  • відшкодування збитків страховою компанією. У разі страховки своїх ризиків, або проведення безпосереднього страхування клієнта, сума відшкодування може бути істотно збільшена, але процедура, пов'язана з отриманням страховки передбачає виплати грошових коштів після проведення всіх процесуальних і судових дій.

Варіант, зручний для себе Ви можете обговорити з менеджером при першому ж зверненні.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея