(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

Величезна, слабо освітлена територія, недобудований гігант з зяючими чорнотою віконними прорізами, охорона периметра, що не викликає опасіння, а всередині - поклади будівельних матеріалів і цінної будівельної техніки. Знайома картина? Звичайно, це типова будівництво - Клондайк для багатьох наших співвітчизників.

Група компаній "Еліт-Сервіс" на протязі багатьох років здійснює охорону будівництв, будівельних майданчиків, будучи надійним партнером багатьох будівельних компаній. У більшості випадків, після завершення будівництва наші компанії продовжують нести службу по охороні об'єктів.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони будівництва і будівельних майданчиків:

Здійснюючи охорону будівельних об'єктів, необхідно враховувати деякі положення:
• Охорона об'єкта повинна бути активною і носити попереджувальний характер, що полягає у випереджаючому виявленні небезпеки і загрози для об'єкта, і своєчасному прийнятті заходів по їх нейтралізації або припинення.
• Організація охорони на будівельному майданчику повинна відповідати реальній обстановці, при цьому раціонально використовувати наявні сили і засоби.
• Застосування принципів скритності або демонстративності охорони з урахуванням ситуації, що складається навколо об'єкта.
• Побудова охорони будівельних майданчиків має забезпечити максимально повний контроль за об'єктом, що охороняється, а також можливість взаємодопомоги сусідніх постів.

На першому етапі головним чином охорона будівельного об'єкта забезпечує збереження огорож, систем освітлення будівельного майданчика, побутових і спеціалізованих времянок, вагончиків, тобто здійснює охорону периметра. З приходом на об'єкт будівельної техніки турбота про збереження будівельних машин і механізмів, запасних частин до них, пально-мастильних матеріалів, електрообладнання та електрокабелів стає головним завданням співробітників відділу охорони.

В подальшому з'являються будівельні матеріали, вироби, різного роду обладнання. На цих етапах будівництва головна увага з боку охорони будівельного майданчика або будівельного об'єкта повинна приділятися контролю за організацією ввезення і вивезення устаткування, матеріалів, правильному їх складування, розміщення їх в обладнаних складах, в захищених місцях. У цей період співробітники підприємства охорони тісно взаємодіють з відповідальними за ці товарно-матеріальні цінності особами.

Велику труднощі для охорони будівельного об'єкту являє етап обробки будівлі, установки різних систем і устаткування. У цей період значно збільшується кількість людей, зайнятих в будівництві, доступ до товарно-матеріальних цінностей стає вільніше, кількість місць для їх зберігання зростає. Від служби охорони потрібне посилення пильності, чітка організація прийому та здачі об'єкта і цінностей під охорону, забезпечення недоступності місць їх зберігання, попит з керівників будівництва за виконання пропускного та внутрішнього режимів.

Не менш складним для забезпечення охорони будівельних об'єктів є етап введення об'єкта в експлуатацію. Збільшується кількість відвідують його людей, завозиться меблі, починаються роботи по переробці і т.д. На цьому етапі для охорони головним буде збереження в цілості й справності будівель, споруд, окремих приміщень, що знаходяться в них обладнання, пристосувань, недопущення проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Цей етап важливий, особливо якщо охоронне підприємство буде виконувати договір з надання охоронних послуг при функціонуванні цього об'єкта будівництва в подальшому.

Тут керівництву охоронної фірми можна подумати і про підбір персоналу під об'єкт. Не секрет, що вимоги до фізичних, інтелектуальних даними охоронців, їх зовнішнім виглядом при функціонуванні об'єкта можуть бути не такими, як при його будівництві.

При здійсненні охорони будівельних майданчиків група компаній "Еліт-Сервіс" страхує фінансові ризики своєї діяльності, забезпечуючи, при цьому, гарантії повної матеріальної відповідальності


Ціни на послуги фізичної охорони будівельних майданчиків

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея