(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

Величезна, слабо освітлена територія, недобудований гігант з зяючими чорнотою віконними прорізами, охорона периметра, що не викликає опасіння, а всередині - поклади будівельних матеріалів і цінної будівельної техніки. Знайома картина? Звичайно, це типова будівництво - Клондайк для багатьох наших співвітчизників.

Група компаній "Еліт-Сервіс" на протязі багатьох років здійснює охорону будівництв, будівельних майданчиків, будучи надійним партнером багатьох будівельних компаній. У більшості випадків, після завершення будівництва наші компанії продовжують нести службу по охороні об'єктів.

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони будівництва і будівельних майданчиків:

Здійснюючи охорону будівельних об'єктів, необхідно враховувати деякі положення:
• Охорона об'єкта повинна бути активною і носити попереджувальний характер, що полягає у випереджаючому виявленні небезпеки і загрози для об'єкта, і своєчасному прийнятті заходів по їх нейтралізації або припинення.
• Організація охорони на будівельному майданчику повинна відповідати реальній обстановці, при цьому раціонально використовувати наявні сили і засоби.
• Застосування принципів скритності або демонстративності охорони з урахуванням ситуації, що складається навколо об'єкта.
• Побудова охорони будівельних майданчиків має забезпечити максимально повний контроль за об'єктом, що охороняється, а також можливість взаємодопомоги сусідніх постів.

На першому етапі головним чином охорона будівельного об'єкта забезпечує збереження огорож, систем освітлення будівельного майданчика, побутових і спеціалізованих времянок, вагончиків, тобто здійснює охорону периметра. З приходом на об'єкт будівельної техніки турбота про збереження будівельних машин і механізмів, запасних частин до них, пально-мастильних матеріалів, електрообладнання та електрокабелів стає головним завданням співробітників відділу охорони.

В подальшому з'являються будівельні матеріали, вироби, різного роду обладнання. На цих етапах будівництва головна увага з боку охорони будівельного майданчика або будівельного об'єкта повинна приділятися контролю за організацією ввезення і вивезення устаткування, матеріалів, правильному їх складування, розміщення їх в обладнаних складах, в захищених місцях. У цей період співробітники підприємства охорони тісно взаємодіють з відповідальними за ці товарно-матеріальні цінності особами.

Велику труднощі для охорони будівельного об'єкту являє етап обробки будівлі, установки різних систем і устаткування. У цей період значно збільшується кількість людей, зайнятих в будівництві, доступ до товарно-матеріальних цінностей стає вільніше, кількість місць для їх зберігання зростає. Від служби охорони потрібне посилення пильності, чітка організація прийому та здачі об'єкта і цінностей під охорону, забезпечення недоступності місць їх зберігання, попит з керівників будівництва за виконання пропускного та внутрішнього режимів.

Не менш складним для забезпечення охорони будівельних об'єктів є етап введення об'єкта в експлуатацію. Збільшується кількість відвідують його людей, завозиться меблі, починаються роботи по переробці і т.д. На цьому етапі для охорони головним буде збереження в цілості й справності будівель, споруд, окремих приміщень, що знаходяться в них обладнання, пристосувань, недопущення проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Цей етап важливий, особливо якщо охоронне підприємство буде виконувати договір з надання охоронних послуг при функціонуванні цього об'єкта будівництва в подальшому.

Тут керівництву охоронної фірми можна подумати і про підбір персоналу під об'єкт. Не секрет, що вимоги до фізичних, інтелектуальних даними охоронців, їх зовнішнім виглядом при функціонуванні об'єкта можуть бути не такими, як при його будівництві.

При здійсненні охорони будівельних майданчиків група компаній "Еліт-Сервіс" страхує фінансові ризики своєї діяльності, забезпечуючи, при цьому, гарантії повної матеріальної відповідальності


Ціни на послуги фізичної охорони будівельних майданчиків

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея