(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА СКЛАДІВ В КИЄВІ

Охорона складів в Києві

Склади та логістичні центри, як будь-які заміські об'єкти на яких знаходяться значні матеріальні цінності, вилучені від "цивілізації" і підрозділів поліції, перебувають в групі максимального ризику стати об'єктом інтересу як кримінальних угруповань, так і «законослухняних» рейдерів.

Група компаній "Еліт-Сервіс" здійснює охорону складів в Києві та Київській області і має практичний досвід організації служби на складських приміщеннях і логістичних центрах.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка фізичної охорони складів, логістичних центрів:

Комплекс заходів, спрямованих на охорону складських і логістичних центрів, включає в себе:

- забезпечення інженерно-технічної укріпленості периметра об'єкта для усунення можливості несанкціонованого проникнення;
- установку технічних засобів охорони і контролю (охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження), використання яких спрямоване на забезпечення збереження матеріальних цінностей;
- забезпечення фізичної охорони об'єкта (організація контрольно-пропускного пункту, дотримання громадського порядку на території, що охороняється, обмеження доступу на об'єкт в неробочий час, контроль над пересуванням транспорту, співробітників і цілодобове патрулювання території).

Перед укладенням договору на охорону ми проводимо комплексне обстеження і експертизу об'єкту для визначення найбільш ефективного та економічно вигідного способу охорони об'єкта. Попередньо аналізуються рівні і напрямки потенційної загрози, визначаються склад засобів забезпечення безпеки і тактика охорони. Організація служби постів фізичної охорони нашою компанією здійснюється з використанням можливості виклику груп швидкого реагування в разі виникнення певних загроз.


Ціни на послуги фізичної охорони складів

Щоб дізнатись вартість на охорону складу, ознайомтесь з цінами у таблиці нижче

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея