ОХОРОНА УЧБОВИХ ЗАКЛАДІВ

Мабуть, це одні з небагатьох об'єктів, в яких, практично, виключається можливість силового вирішення проблем. А проблем вистачає: повним ходом процвітають крадіжки дорогих особистих речей, реалізація наркотиків, псування майна ...

Група компаній "Еліт-Сервіс" має тривалий досвід охорони навчальних закладів різних категорій. Серед наших клієнтів: середні освітні школи, ліцеї, приватні дитячі сади, вищі навчальні заклади.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони учбових закладів (дитячих садків, шкіл, вищих учбових закладів):

Специфіка охорони установ освітньої інфраструктури складається з деякої педагогічної складової в загальному обсязі тієї роботи, яку зазвичай виконують охоронці, що знаходяться при виконанні службових обов'язків. Від співробітника, який охороняє освітня установа, крім традиційної охайності в одязі, ввічливості, пильності, уміння швидко орієнтуватися в складній обстановці і чітко діяти в екстрених випадках, потрібно також особливий такт, комунікабельність (і вміння при цьому "тримати дистанцію"), знання дитячої та підліткової психології.

Школа, коледж або інститут є багато в чому особливим світом, зі своїми соціально-психологічними законами - і це вносить відповідні корективи при розробці концепції безпеки навчального закладу. Наприклад, до цих проблем можна віднести внутришкольную злочинність (в т.ч. злодійство і вимагання), хуліганство, псування майна, проблему розповсюдження наркотиків в шкільній і вузівській середовищі. Разом з тим, школа або інститут є традиційним об'єктом охорони, з традиційними завданнями, що стоять перед співробітниками охоронного підприємства. Це, перш за все, забезпечення контрольно-пропускного режиму (відповідно до правил, встановлених правилами внутрішнього розпорядку навчального закладу), охорона особистого майна учнів і викладачів, охорона майна, що знаходиться на балансі навчального закладу. Оскільки освітня установа найчастіше є місцем одночасного перебування великої кількості людей, до завдань, що виконуються співробітниками охорони, відноситься і охорона заходів.

Засоби і методи охорони навчальних закладів, які пропонує наша компанія, перевірені часом і практикою. Це технічні засоби охорони, в т.ч. установка пожежної та охоронної сигналізації, установка або зміцнення існуючих елементів огорожі периметра будівлі і прилеглої території (огорожа, решітки на вікнах, дверях, проходах в підвальних і горищних приміщеннях), освітлення території, що охороняється і, можливо, установка системи відеоспостереження, ремонт або установка засобів оповіщення на території, що охороняється.Як правило, навчальний заклад приймається на режим цілодобової охорони, досягаються домовленості з місцевими правоохоронними органами про порядок взаємодії, про можливість надання екстреної допомоги, встановлюється тривожна сигналізація.

Важливу роль в процесі охорони освітнього закладу відіграє комплекс профілактичних заходів, таких, як проведення спільних навчальних занять з основ безпеки життя учнів, організація тренувальних заходів з відпрацювання дій учнів і викладацького складу в разі виникнення надзвичайних ситуацій ( "навчальної тривоги").


Ціни на послуги фізичної охорони учбових закладів

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

об'єкти усіх категорій
оптимальні ціни
страхування ризиків
підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць

Детальніше...

у будь-якому місці України
встановлення за 2 години
широка мережа реагування
обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць

Детальніше...

ексклюзивні ціни
готові рішення та комплекти
гарантія на 2 роки
розстрочка платежу
від 4000 грн

Детальніше...


системи охорони периметру
інженерні загорожі
обладнання прохідних
інтегровані рішення

Детальніше...

професійно
надійно і комфортно
зустріч і супровід
безпека членів сім'ї

Детальніше...

пульт моніторингу
узгодження документації
увесь комплекс робіт і послуг
в будь-якій точці України

Детальніше...Про компанію


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея