(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА УЧБОВИХ ЗАКЛАДІВ

Мабуть, це одні з небагатьох об'єктів, в яких, практично, виключається можливість силового вирішення проблем. А проблем вистачає: повним ходом процвітають крадіжки дорогих особистих речей, реалізація наркотиків, псування майна ...

Група компаній "Еліт-Сервіс" має тривалий досвід охорони навчальних закладів різних категорій. Серед наших клієнтів: середні освітні школи, ліцеї, приватні дитячі сади, вищі навчальні заклади.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони учбових закладів (дитячих садків, шкіл, вищих учбових закладів):

Специфіка охорони установ освітньої інфраструктури складається з деякої педагогічної складової в загальному обсязі тієї роботи, яку зазвичай виконують охоронці, що знаходяться при виконанні службових обов'язків. Від співробітника, який охороняє освітня установа, крім традиційної охайності в одязі, ввічливості, пильності, уміння швидко орієнтуватися в складній обстановці і чітко діяти в екстрених випадках, потрібно також особливий такт, комунікабельність (і вміння при цьому "тримати дистанцію"), знання дитячої та підліткової психології.

Школа, коледж або інститут є багато в чому особливим світом, зі своїми соціально-психологічними законами - і це вносить відповідні корективи при розробці концепції безпеки навчального закладу. Наприклад, до цих проблем можна віднести внутришкольную злочинність (в т.ч. злодійство і вимагання), хуліганство, псування майна, проблему розповсюдження наркотиків в шкільній і вузівській середовищі. Разом з тим, школа або інститут є традиційним об'єктом охорони, з традиційними завданнями, що стоять перед співробітниками охоронного підприємства. Це, перш за все, забезпечення контрольно-пропускного режиму (відповідно до правил, встановлених правилами внутрішнього розпорядку навчального закладу), охорона особистого майна учнів і викладачів, охорона майна, що знаходиться на балансі навчального закладу. Оскільки освітня установа найчастіше є місцем одночасного перебування великої кількості людей, до завдань, що виконуються співробітниками охорони, відноситься і охорона заходів.

Засоби і методи охорони навчальних закладів, які пропонує наша компанія, перевірені часом і практикою. Це технічні засоби охорони, в т.ч. установка пожежної та охоронної сигналізації, установка або зміцнення існуючих елементів огорожі периметра будівлі і прилеглої території (огорожа, решітки на вікнах, дверях, проходах в підвальних і горищних приміщеннях), освітлення території, що охороняється і, можливо, установка системи відеоспостереження, ремонт або установка засобів оповіщення на території, що охороняється.Як правило, навчальний заклад приймається на режим цілодобової охорони, досягаються домовленості з місцевими правоохоронними органами про порядок взаємодії, про можливість надання екстреної допомоги, встановлюється тривожна сигналізація.

Важливу роль в процесі охорони освітнього закладу відіграє комплекс профілактичних заходів, таких, як проведення спільних навчальних занять з основ безпеки життя учнів, організація тренувальних заходів з відпрацювання дій учнів і викладацького складу в разі виникнення надзвичайних ситуацій ( "навчальної тривоги").


Ціни на послуги фізичної охорони учбових закладів

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея