(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА КАФЕ, БАРІВ, РЕСТОРАНІВ

Допомогти розвантажити продукти, відвадити "бомжа" від входу, провести відвідувача до роздягальні, при цьому не випускаючи з уваги тих, клієнтів хто "забуває" розрахуватися, доглянути за персоналом - все це писані і неписані обов'язки персоналу охорони ресторану, кафе, бару і інших подібних об'єктів. Група компаній "Еліт-Сервіс" здійснює охорону ряду кафе, барів, ресторанів, мереж закладів харчування швидкого обслуговування в багатьох регіонах України і, не дивлячись на складний ритм роботи, специфіку даної галузі, не було проблемних завдань, які ми не змогли б вирішити.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони кафе, барів, ресторанів:

Охорона необхідна кафе, бару, ресторану або подібному за специфікою закладу для забезпечення його безперервної роботи, збереження матеріальних цінностей і товарів, а також дотриманні норм громадського правопорядку відвідувачами.

Перед укладенням договору на охорону проводиться комплексне обстеження та експертиза об'єкта для визначення найбільш ефективного та економічно вигідного способу охорони об'єкта. Попередньо аналізується рівень потенційної загрози життю і майну власників, співробітників і клієнтів. Визначаються склад засобів забезпечення безпеки і тактика охорони.

Охорона ресторанів, барів, кафе практично завжди передбачає крім присутності охоронців ще і монтаж технічних засобів охорони. При охороні враховується: інформація про сам об'єкт, характер послуг, що надаються, інформація про категорії відвідувачів і персонал; оперативна обстановка навколо об'єкту, що охороняється; графік роботи (цілодобова робота, робота по годинах, вихідні дні).

При замовленні послуги охорони ми пропонуємо:

- виставлення стаціонарного поста фізичної охорони з необхідним озброєнням;

- встановлення технічних засобів охорони, відеоспостереження і пожежної сигналізації;

- встановлення кнопки тривожної сигналізації, для забезпечення екстреного прибуття групи швидкого реагування на об'єкт, що охороняється.

При охороні ресторанів, кафе, барів нашими співробітниками виконується весь комплекс заходів: організація пропускного режиму для обслуговуючого персоналу, face-контроль (на вимогу клієнта), фізичний захист майна та персоналу, запобігання розкрадань, крадіжок і псування майна, перевірка товару та техніки, при необхідності огляд ручної поклажі та особистих речей відвідувачів і співробітників, антитерористична діяльність.


Ціни на послуги фізичної охорони ресторанів

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея