(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА ОФІСІВ І САЛОНІВ

Охорона офісів, Київ

Ввічливий охоронець презентабельної зовнішності, якого можна прийняти за менеджера фірми, кваліфіковано відповідає на запитання відвідувача. Що це - фантазія? Ні, це одне з основних вимог, яку ми висуваємо співробітнику служби охорони офісу, салону, інших об'єктів, діяльність яких пов'язана з високими представницькими вимогами. Група компаній "Еліт-Сервіс" підбирає персонал для охорони об'єктів подібних категорій, виходячи зі специфіки роботи і вимог замовника. Разом з тим, ми ніколи не забуваємо про те, що покликані в першу чергу здійснювати охорону даного об'єкта.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони офісних приміщень, салонів, інших об'єктів подібної категорії:

Серцем будь-якого комерційного підприємства є його офіс. І саме охорона офісних приміщень є одним з основних завдань у сфері безпеки будь-якого підприємства або організації. Специфіка охорони об'єкта визначається його основними особливостями.

Перш за все, будь-який офіс є комплексом дорогого устаткування і майна, яке необхідно захистити від розкрадання, крадіжки, пошкодження або неправомірного використання. Далі, через офісні служби проходить більша частина документообігу компанії, найчастіше має характер комерційної таємниці або просто не призначена для сторонніх осіб, які на основі цієї інформації можуть завдати шкоди діяльності компанії - звідси виникає потреба інформаційної безпеки підприємства. В офісі більшу частину часу проводять керівні особи і менеджмент компанії, фізична охорона яких є однією з умов успішної діяльності підприємства. Крім персоналу, що становить людський потенціал комерційної фірми, в офісі, як правило, знаходяться об'єкти, пошкодження або розкрадання яких може завдати непоправної шкоди діяльності компанії - такі, як сейфи або особливо охоронювані приміщення з цінностями, друку і найважливіші документи підприємства, комп'ютерні сервери, архіви або інші сховища інформації.

Виходячи з перерахованих вище небезпек і можуть бути сформульовані основні завдання, а також стратегія і тактика охорони офісних приміщень.

Як показала практика охорони бізнес-центрів Києва, оптимальною стратегією є поєднання сучасних технічних засобів охорони, систем безпеки та фізичного захисту території об'єкта черговими охоронцями. До арсеналу технічних засобів можуть бути віднесені  системи відеоспостереження, що встановлюються в офісних приміщеннях і на прилеглій до об'єкту території, охоронна і пожежна сигналізація, системаи контролю доступу на територію, що охороняється. Необхідними роботами при прийомі офісу на охорону можуть бути також заходи по зміцненню природних засобів захисту території офісу (установці або зміцненню дверей, огорожі вікон, захисту комунікацій, в т.ч. електроживлення та зв'язку).

З метою безпеки підприємства співробітниками охорони офісу, відповідно до правил внутрішнього розпорядку компанії, здійснюється контрольно-пропускний режим на територію об'єкта, а також попередження установки і регулярні заходи по виявленню різного роду підслуховуючих пристроїв, радиозакладок і т.п.

Всі роботи з охорони офісів проходять в контакті з місцевими правоохоронними органами. При цьому узгоджується порядок дій в екстрених ситуаціях, можливість надання своєчасної підтримки, порядок передачі правопорушників і т.д.


Ціни на послуги фізичної охорони офісів

У даній таблиці Ви зможете ознайомитись з цінами на охорону офісу

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 28 000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея