(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА ОФІСІВ І САЛОНІВ

Охорона офісів, Київ

Ввічливий охоронець презентабельної зовнішності, якого можна прийняти за менеджера фірми, кваліфіковано відповідає на запитання відвідувача. Що це - фантазія? Ні, це одне з основних вимог, яку ми висуваємо співробітнику служби охорони офісу, салону, інших об'єктів, діяльність яких пов'язана з високими представницькими вимогами. Група компаній "Еліт-Сервіс" підбирає персонал для охорони об'єктів подібних категорій, виходячи зі специфіки роботи і вимог замовника. Разом з тим, ми ніколи не забуваємо про те, що покликані в першу чергу здійснювати охорону даного об'єкта.

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони офісних приміщень, салонів, інших об'єктів подібної категорії:

Серцем будь-якого комерційного підприємства є його офіс. І саме охорона офісних приміщень є одним з основних завдань у сфері безпеки будь-якого підприємства або організації. Специфіка охорони об'єкта визначається його основними особливостями.

Перш за все, будь-який офіс є комплексом дорогого устаткування і майна, яке необхідно захистити від розкрадання, крадіжки, пошкодження або неправомірного використання. Далі, через офісні служби проходить більша частина документообігу компанії, найчастіше має характер комерційної таємниці або просто не призначена для сторонніх осіб, які на основі цієї інформації можуть завдати шкоди діяльності компанії - звідси виникає потреба інформаційної безпеки підприємства. В офісі більшу частину часу проводять керівні особи і менеджмент компанії, фізична охорона яких є однією з умов успішної діяльності підприємства. Крім персоналу, що становить людський потенціал комерційної фірми, в офісі, як правило, знаходяться об'єкти, пошкодження або розкрадання яких може завдати непоправної шкоди діяльності компанії - такі, як сейфи або особливо охоронювані приміщення з цінностями, друку і найважливіші документи підприємства, комп'ютерні сервери, архіви або інші сховища інформації.

Виходячи з перерахованих вище небезпек і можуть бути сформульовані основні завдання, а також стратегія і тактика охорони офісних приміщень.

Як показала практика охорони бізнес-центрів Києва, оптимальною стратегією є поєднання сучасних технічних засобів охорони, систем безпеки та фізичного захисту території об'єкта черговими охоронцями. До арсеналу технічних засобів можуть бути віднесені  системи відеоспостереження, що встановлюються в офісних приміщеннях і на прилеглій до об'єкту території, охоронна і пожежна сигналізація, системаи контролю доступу на територію, що охороняється. Необхідними роботами при прийомі офісу на охорону можуть бути також заходи по зміцненню природних засобів захисту території офісу (установці або зміцненню дверей, огорожі вікон, захисту комунікацій, в т.ч. електроживлення та зв'язку).

З метою безпеки підприємства співробітниками охорони офісу, відповідно до правил внутрішнього розпорядку компанії, здійснюється контрольно-пропускний режим на територію об'єкта, а також попередження установки і регулярні заходи по виявленню різного роду підслуховуючих пристроїв, радиозакладок і т.п.

Всі роботи з охорони офісів проходять в контакті з місцевими правоохоронними органами. При цьому узгоджується порядок дій в екстрених ситуаціях, можливість надання своєчасної підтримки, порядок передачі правопорушників і т.д.


Ціни на послуги фізичної охорони офісів

У даній таблиці Ви зможете ознайомитись з цінами на охорону офісу

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея