(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАХОДІВ

Охорона масових заходів, Київ

Святкові гуляння, весілля, банкети та інші урочистості, концерти популярних груп і спортивні матчі - радісні, важливі і відповідальні заходи, і нікому не хочеться щоб вони були затьмарені неприємними інцидентами: хуліганством, крадіжкою, провокацією, диверсією, вандалізмом, пожежею, і іншими подіями. Тому, про безпеку таких заходів варто подумати заздалегідь.

Група компаній "Еліт-Сервіс" спеціалізується і має успішний досвід охорони масових заходів як в м.Києві та Київській області, так і в ряді інших регіонів України.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони концертів та спортивних заходів:

Охорона концертів та спортивних заходів відноситься до розряду особливо складних, до того ж кожен вид заходів має свою специфіку і вимагає особливого підходу. Для забезпечення безпеки таких заходів необхідний досвід, системний підхід і чітка координація дій.

На масові заходи, як правило, збирається велика кількість людей (учасників, гостей, відвідувачів), багато хто з них припускають можливість вживання алкогольних напоїв, що підвищує ризик виникнення нештатних і надзвичайних ситуацій.

Культурні і спортивні заходи можуть супроводжуватися сутичками фанатів і шанувальників, неорганізована юрба людей схильна до панічним або, навпаки, агресивним настроям, що також може призвести до заворушень, тисняві, травм, знищення або псування майна.

Велике скупчення людей притягує дрібну і велику кримінал: злодіїв, зловмисників, екстремістів і ін. Будь-який навіть невеликий інцидент на масштабному заході загрожує вкрай негативними наслідками, величезним суспільним резонансом.

Організація охорони масових заходів нашою компанією передбачає:

 • Розробку концепції безпеки.
 • Узгодження дій охорони з організаторами і з особистою охороною учасників.
 • Обладнання місця проведення технічними засобами безпеки.
 • Попередню перевірку об'єкта охорони перед початком заходу.
 • Координацію потоку відвідувачів.
 • Забезпечення пропускного режиму, дрес-коду і фейс-контролю.
 • Попередження проносу заборонених предметів (зброї, боєприпасів, вибухових і горючих речовин, алкоголю, наркотиків і т.д.).
 • Патрулювання зони проведення заходу та прилеглій території.
 • Обмеження доступу до найважливіших зонах (сцені, спортивному полю, підсобних приміщень), до організаторів, артистам, спортсменам.
 • Забезпечення громадського порядку.
 • Захист життя і здоров'я громадян від протиправних посягань.
 • Забезпечення збереження особистих речей відвідувачів і майна організаторів.
 • Виявлення та припинення можливих конфліктів.
 • Ухвалення активних заходів до правопорушників, затримання і передача їх правоохоронним органам.
 • Перевірка території після завершення заходу.

Ціни на послуги фізичної охорони заходів

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея