(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Охорона магазинів в Києві

охорона магазинів в Києві

Група компаній "Еліт-Сервіс" має досвід охорони як магазинів в Києві, так і супермаркетів, гіпермаркетів з різним асортиментом товару (від продовольчої групи до будівельних матеріалів).

Слід зазначити, що особливу увагу фахівцями приділяється інтелектуальному касовому обладнанню та відеоспостереження в точці розрахунку за товар, де стикаються інтереси різних осіб і де, як ніколи, можлива змова покупців з персоналом.

Охоронні підприємства групи компаній "Еліт-Сервіс" мають успішний досвід роботи не тільки з мережами великих гіпермаркетів і супермаркетів, але й надають послуги охорони в невеликих магазинах з різним асортиментом продукції. Звертайтеся, якщо у Вас виникла необхідність і ми допоможемо Вам вирішити будь-які питання.


Ціни на охорону магазинів

Нижче в таблиці можна ознайомитися з усіма цінами на охорону магазинів в Києві

Охорона об'єктів торгівлі
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони магазинів, кіосків, супермаркетів і гіпермаркетів


Розвиток мережі роздрібної торгівлі змусило підприємців зіштовхнутися з однією з найпоширеніших проблем - злодіями. Саме тому і постає питання охорони магазинів в Києві, без якої вже не можна уявити жодний сучасний об'єкт торгівлі. Як тут не згадати знамениті слова Миколи I графу Аракчееву: «Мені здається, що у всій Росії не крадемо тільки ми з тобою ...» або стали народним слоганом з «особливим змістом» слова пісні - «І все навколо колгоспне і все навколо моє ...» .

Сьогодні ця обставина змусило приватний бізнес звернути найсерйознішу увагу на це питання і прийти до висновку про необхідність комплексного підходу до скорочення втрат від розкрадань, і, відповідно, збільшення інвестування в організацію системи безпеки. В даний час, за деякими даними, втрати від злодійства покупців і розкрадань, скоєних персоналом, варіюються в великих магазинах від 40 до 60 тисяч доларів США на рік, а в середніх і дрібних - від 15 до 28 тисяч. За іншими експертними оцінками, втрати тільки супермаркетів від розкрадань складають від 0,5 до 2% товарообігу, що збігається із загальносвітовою статистикою. Однак, на думку фахівців, в деяких магазинах цей показник втрат від злодійства досягає рівня 10-15% товарообігу. При цьому найбільш незахищеними стають супермаркети, що працюють за системою самообслуговування. Так прагнучи швидко перейти на новий, більш перспективний формат торгівлі, їх власники часто не приділяють належної уваги охороні магазинів в Києві, а іноземні «господарі», звиклі до законослухняності і порядності своїх співгромадян, іноді навіть не припускають з якими видами «несунів» і формами злодійства вони можуть зіткнутися в наших умовах. В результаті і ті, і інші можуть виявитися не готовими до нових умов роботи і несуть істотні витрати.

Слід зазначити, що фахівці умовно поділяють проблему втрат від розкрадань в супермаркетах на два типи: злодійство персоналу і злодійство покупців. При цьому ними виділяються як загальні умови для здійснення можливих розкрадань, як персоналом, так і покупцями, а також специфічні види правопорушень, окремі для кожної з цих груп. Крім того, експерти рекомендують завжди пам'ятати поширену формулу, що 10% людей ніколи не зроблять злочину, 10% скоять злочин, які б кари їм за це не загрожували; ну а 80% підуть на правопорушення в разі створення відповідних умов і при наявності впевненості в своїй безкарності. В силу чого на будь-якому об'єкті повинна вестись постійна демонстрація присутності фізичної охорони магазину, а також підтримку їй встановленого режиму забезпечення безпеки.

У наших же умовах особливу увагу, на думку більшості приватних охоронців, повинна приділятися наступним. Так в «наших» супермаркетах найбільш поширені випадки, коли покупці, які приходять в ці магазини споживають на місці в торговельному залі продукти і напої, і «забувають» в подальшому їх оплатити.

Зустрічаються оригінали, які вчиняють цю дію сім'ями, разом з дітьми, бувають і інші курйози. Як розповів один із співробітників приватної охорони, в його практиці був випадок, коли молода людина взяла пляшку елітного коньяку і, розігнавшись, стрибнула грудьми на свій візок для продуктів, щоб охорона не наздогнала. Ну, а поки їхала, встигла випити весь коньяк, за який платити їй спочатку було нічим. Для боротьби з крадіжками покупців поряд з організацією професійної охорони об'єкта, фахівці рекомендують широке використання технічних засобів:

  • систем електронного стеження за товарами,
  • інтелектуального касового обладнання
  • та відеоспостереження.

Говорячи про системи відеоспостереження, фахівці відзначають, що крім безпосередньої передачі інформації камери спостереження забезпечують і психологічний ефект. У зв'язку з цим, як правило, на вході в магазинах мережі «Метро» покупці через скляну перегородку мають можливість бачити моніторну охорони магазину. Додатковим заходом психологічного впливу, можуть стати спеціальні оголошення, що інформують про те, що контроль в торговому залі здійснюється за допомогою відеоспостереження. Також система дозволяє відображати на моніторі служби охорони всі операції, вироблені на принтері інтелектуального касового терміналу в реальному режимі часу. Фахівцями також рекомендується розміщення дзеркал в тих місцях, які дозволять співробітникам супермаркету спостерігати за великим простором, в тому числі на касі. Так, іноді покупці не викладають касиру весь товар з візка, а касир зі свого робочого місця не бачить, що в там знаходиться. У зв'язку з цим на касі встановлюється дзеркало, яке також покликане надавати на покупця психологічний вплив. Крім того, в США і країнах Європи набули поширення пости спостереження, коли в торговому залі ставиться вежа зі скла з однобічною видимістю. У той же час в Україні їх практично не використовують, так як внутрішнє планування існуючих магазинів не дозволяє встановити подібну конструкцію у зв'язку з економією площі. Поряд з цим широко застосовується практика роботи в торговому залі детективів під виглядом покупців, які за ознаками встановлюють осіб націлених на винос неоплаченого товару, про що повідомляють охорону, яка в подальшому затримує «несунів» при їх виході з касової зони.

 

Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Перший "дзвінок" для роздумів про ефективність роботи охоронної фірми в супермаркеті - відсутність затримань "несунів", а також виявлення помилок (в тому числі ненавмисних) персоналу магазина. Другим, і, напевно, останнім послужить збільшення суми нестачі, яка виявляється в ході інвентаризацій. Але далеко не кожне охоронне підприємство в змозі успішно виконувати завдання подібної складності та специфіки. Група компаній "Еліт-Сервіс" має досвід охорони як магазинів в Києві, так і кіосків, супермаркетів, гіпермаркетів з різним асортиментом товару (від продовольчої групи до будівельних матеріалів).

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея