(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ ТОРГІВЛІ В КИЄВІ

Перший "дзвінок" для роздумів про ефективність роботи охоронної фірми в супермаркеті - відсутність затримань "несунів", а також виявлення помилок (в тому числі ненавмисних) персоналу магазина. Другим, і, напевно, останнім послужить збільшення суми нестачі, яка виявляється в ході інвентаризацій. Але далеко не кожне охоронне підприємство в змозі успішно виконувати завдання подібної складності та специфіки. Група компаній "Еліт-Сервіс" має досвід охорони як магазинів в Києві, так і супермаркетів, гіпермаркетів з різним асортиментом товару (від продовольчої групи до будівельних матеріалів).

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони магазинів, кіосків, супермаркетів і гіпермаркетів:

Розвиток мережі роздрібної торгівлі змусило підприємців зіштовхнутися з однією з найпоширеніших проблем - злодіями. Саме тому і постає питання охорони магазинів в Києві, без якої вже не можна уявити жодний сучасний об'єкт торгівлі. Як тут не згадати знамениті слова Миколи I графу Аракчееву: «Мені здається, що у всій Росії не крадемо тільки ми з тобою ...» або стали народним слоганом з «особливим змістом» слова пісні - «І все навколо колгоспне і все навколо моє ...» .

Сьогодні ця обставина змусило приватний бізнес звернути найсерйознішу увагу на це питання і прийти до висновку про необхідність комплексного підходу до скорочення втрат від розкрадань, і, відповідно, збільшення інвестування в організацію системи безпеки. В даний час, за деякими даними, втрати від злодійства покупців і розкрадань, скоєних персоналом, варіюються в великих магазинах від 40 до 60 тисяч доларів США на рік, а в середніх і дрібних - від 15 до 28 тисяч. За іншими експертними оцінками, втрати тільки супермаркетів від розкрадань складають від 0,5 до 2% товарообігу, що збігається із загальносвітовою статистикою. Однак, на думку фахівців, в деяких магазинах цей показник втрат від злодійства досягає рівня 10-15% товарообігу. При цьому найбільш незахищеними стають супермаркети, що працюють за системою самообслуговування. Так прагнучи швидко перейти на новий, більш перспективний формат торгівлі, їх власники часто не приділяють належної уваги охороні магазинів в Києві, а іноземні «господарі», звиклі до законослухняності і порядності своїх співгромадян, іноді навіть не припускають з якими видами «несунів» і формами злодійства вони можуть зіткнутися в наших умовах. В результаті і ті, і інші можуть виявитися не готовими до нових умов роботи і несуть істотні витрати.

Слід зазначити, що фахівці умовно поділяють проблему втрат від розкрадань в супермаркетах на два типи: злодійство персоналу і злодійство покупців. При цьому ними виділяються як загальні умови для здійснення можливих розкрадань, як персоналом, так і покупцями, а також специфічні види правопорушень, окремі для кожної з цих груп. Крім того, експерти рекомендують завжди пам'ятати поширену формулу, що 10% людей ніколи не зроблять злочину, 10% приготують його, які б кари їм за це не загрожували; ну а 80% підуть на правопорушення в разі створення відповідних умов і при наявності впевненості в своїй безкарності. В силу чого на будь-якому об'єкті повинна вестись постійна демонстрація присутності фізичної охорони кіосків в Києві, а також підтримку їй встановленого режиму забезпечення безпеки.

У наших же умовах особливу увагу, на думку більшості приватних охоронців, повинна приділятися наступним. Так в «наших» супермаркетах найбільш поширені випадки, коли покупці, які приходять в ці магазини споживають на місці в торговельному залі продукти і напої, і «забувають» в подальшому їх оплатити.

Зустрічаються оригінали, які вчиняють цю дію сім'ями, разом з дітьми, бувають і інші курйози. Як розповів один із співробітників приватної охорони, в його практиці був випадок, коли молода людина взяв пляшку елітного коньяку і, розігнавшись, стрибнув грудьми на свій візок для продуктів, щоб охорона не наздогнала. Ну, а поки їхав, встиг випити весь коньяк, за який платити йому спочатку було нічим. Для боротьби з крадіжками покупців поряд з організацією професійної охорони об'єкта, фахівці рекомендують широке використання технічних засобів: систем електронного стеження за товарами, інтелектуального касового обладнання та відеоспостереження. Говорячи про системи відеоспостереження, фахівці відзначають, що крім безпосередньої передачі інформації камери спостереження забезпечують і психологічний ефект. У зв'язку з цим, як правило, на вході в магазинах мережі «Метро» покупці через скляну перегородку мають можливість бачити моніторну охорони магазину. Додатковим заходом психологічного впливу, можуть стати спеціальні оголошення, що інформують про те, що контроль в торговому залі здійснюється за допомогою відеоспостереження. Також система дозволяє відображати на моніторі служби охорони всі операції, вироблені на принтері інтелектуального касового терміналу в реальному режимі часу. Фахівцями також рекомендується розміщення дзеркал в тих місцях, які дозволять співробітникам супермаркету спостерігати за великим простором, в тому числі на касі. Так, іноді покупці не викладають касиру весь товар з візка, а касир зі свого робочого місця не бачить, що в ній знаходиться. У зв'язку з цим на касі встановлюється дзеркало, яке також покликане надавати на покупця психологічний вплив. Крім того, в США і країнах Європи набули поширення пости спостереження, коли в торговому залі ставиться вежа зі скла з однобічною видимістю. У той же час в Україні їх практично не використовують, так як внутрішнє планування існуючих магазинів не дозволяє встановити подібну конструкцію у зв'язку з економією площі. Поряд з цим широко застосовується практика роботи в торговому залі детективів під виглядом покупців, які за ознаками встановлюють осіб націлених на винос неоплаченого товару, про що повідомляють охорони, яка в подальшому затримує «несунів» при їх виході з касової зони.

Слід зазначити, що особливу увагу фахівцями приділяється інтелектуальному касовому обладнанню та відеоспостереження в точці розрахунку за товар, де стикаються інтереси різних осіб і де, як ніколи, можлива змова покупців з персоналом.

Охоронні підприємства групи компаній "Еліт-Сервіс" мають успішний досвід роботи не тільки з мережами великих гіпермаркетів і супермаркетів, але й надають послуги охорони в невеликих магазинах з різним асортиментом продукції. Звертайтеся, якщо у Вас виникла необхідність і ми допоможемо Вам вирішити будь-які питання.


Ціни на послуги фізичної охорони магазинів

Нижче в таблиці можна ознайомитися з усіма цінами на охорону магазинів в Києві

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея