(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА БУДИНКІВ

Охорона приватних будинків

Далеко не завжди охорона будинків, котеджів та дач лише системою охоронної сигналізації дозволяє усунути всі можливі неприємності, які можуть виникнути у власника. Дворові споруди і майно, що перебуває поза домом часто також розглядається зловмисниками, як об'єкт легкої наживи. Перелік інтересів сучасного злодія досить широкий: парканні секції, елементи конструкції та обладнання басейну, системи автономного електро-теплопостачання, розміщені поза приміщеннями. Самі невибагливі з них можуть спокуситься навіть на садовий інвентар і саджанці рослин.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка фізичної охорони приватних будинків, індивідуальних котеджів, котеджних селищ

Група компаній "Еліт-Сервіс" здійснює охорону як окремих заміських будинків, так і котеджних селищ в м.Києві та Київській області і має практичний досвід організації служби на об'єктах даної категорії. Ми розуміємо, що необхідно власнику заміської нерухомості, тому персонал охорони підбирається з урахуванням специфічних вимог (в тому числі охорона приватного будинку здійснюється з можливістю надання господарсько-адміністративної допомоги на об'єкті, що охороняється).

При організації охорони котеджних селищ ми забезпечуємо контрольно-пропускний режим на територію селища, патрулювання вулиць і периметра, за бажанням мешканців здійснюємо установку і локальне спостереження за системами охоронної, пожежної сигналізації, відеоспостереження.

Перед укладенням договору на охорону проводиться комплексне обстеження та експертиза об'єкта для визначення найбільш ефективного та економічно вигідного способу охорони об'єкта. Попередньо аналізується рівень потенційної загрози життю і майну власників, визначаються склад засобів забезпечення безпеки і тактика охорони.


Ціна за охорону будинку від компанії Еліт-Сервіс

Ціни на послуги фізичної охорони будинку
Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

ОХОРОНА БУДИНКУ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Нескладно уявити собі, які думки відвідують власника заміської нерухомості в той час, коли йому доводиться надовго залишити її без нагляду. Те що пропонуємо ми, можна порівняти лише з вдалою покупкою.

Працюючи з групою компаній "Еліт-Сервіс" Ви ​​отримуєте не тільки охоронця, а й садівника, електрика, і.т.д. Як у нас це виходить? Охорона будинку в Києві та Київській області починається з ретельного підбору персоналу, зупиняючись на тих кандидатурах, у яких присутня "господарська жилка" і є відповідні навички. Охоронець заміського будинку на час відсутності господарів сам повинен відчувати себе в ролі "власника". Ставлення до охоронюваного майна (будь то будинок, сад, город, домашні тварини) як до свого рідного допомагає в усіх відношеннях і приносить замовнику тільки позитивний результат.

При цьому, замовник не відчуває ніякого дискомфорту, що не прив'язується до людини, як до особистості і ... ніяких зобов'язань у разі розставання. Все бере на себе наша компанія. При організації комплексної охорони дач в Київській області ми також дотримуємося цих принципів, зберігаючи можливість індивідуального підходу до кожного мешканця.

При наданні охоронних послуг група компаній "Еліт-Сервіс" страхує фінансові ризики своєї діяльності, забезпечуючи, при цьому, гарантії повної матеріальної відповідальності

ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ І ОХОРОНИ ДАЧ

Як кажуть англійці - "мій дім - моя фортеця". У наш час досить часто, на додаток до міської квартири, люди мають і заміське житло, найчастіше, розташоване в котеджному селищі. Для кого-то це місце може бути основним місцем проживання, роботи, відпочинку, для інших - можливістю провести вихідні далеко від міської суєти. У будь-якому випадку, цей будинок, як і всі інші, скільки б їх у людини не було, також потребує захисту і охорони - і тому, що це цінне майно, і просто тому, що неможливо залишити свій будинок беззахисним. Охорона дачі, котеджів і котеджних селищ, як правило, представляє з себе сукупність різних методів охорони і застосування систем безпеки, в т.ч. використання сучасних технічних засобів і традиційної фізичної охорони будинків. В ході етапу попередньої підготовки зазвичай аналізується план селища, можливі загрози та шляхи попередження їх виникнення або припинення. Істотну роль в розробці стратегії охорони дач Київська область має загальна площа території, кількість будівель, кількість автомобільних в'їздів.

Від цього залежить обсяг і характер застосовуваних технічних засобів, а також кількість і оснащення співробітників охорони, постійно присутніх на території, що охороняється. Як правило, кількість охоронців розраховується з тим, щоб при виникненні надзвичайної ситуації в місці події могли перебувати мінімум дві людини.

Основні завдання, что віконуються при охороні будинків або дач, Такі:

охорона власності домовласників, а також їх гостей
здійснення контрольно-пропускного режиму (відповідно до правил селища)
періодичне патрулювання території котеджного селища і підтримання громадського порядку
контроль за рухом коштів автомобільного транспорту по території селища, а також здійснення заходів протипожежного характеру.

 

Всі заходи, що проводяться при охороні будинків і котеджних селищ, узгоджуються з місцевими правоохоронними органами, досягаються домовленості про допомогу і підтримку в необхідних випадках, про порядок передачі правопорушників. Охоронці, що знаходяться при виконанні службових обов'язків, в обов'язковому порядку оснащені індивідуальними засобами захисту, а при необхідності можуть бути озброєні. Співробітники нашого охоронного підприємства, крім практичного досвіду з охорони об'єктів різного призначення, мають значний досвід дій в екстремальних ситуаціях, придбаний на службі в органах МВС, СБУ, у військах спеціального призначення Збройних Сил. Професійні знання та досвід співробітників нашої компанії будуть надійною гарантією стабільності і безпеки будь-якого котеджного селища.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея