(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА БАНКІВ

Як забезпечити надійну охорону банків і їх відділень, і при цьому вкластися у виділений бюджет? Поліція охорони, охоронна компанія, або створення власної служби безпеки? Як побудувати систему технічного захисту? Група компаній "Еліт-Сервіс" має значний досвід охорони ряду мереж найбільших вітчизняних банків і ми допомагаємо керівникам служб безпеки знайти оптимальні шляхи вирішення всіх питань, які пов'язані не тільки з надійністю технічної та фізичної охорони об'єктів, але і економією коштів, які виділяються адміністрацією на ці цілі.

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони банківський установ:

Охоронець на вході є особою, що більше за інших в банку ризикує життям і здоров'ям перед загрозою можливого збройного нападу. Особливо гостро ця проблема стоїть в невеликих містах, скромні банківські мережі яких часто змушені економити на переобладнанні банківських приміщень та оновленні технічних засобів безпеки. Використовуючи закордонний досвід, перебуваючи в захищеному приміщенні, професійний охоронець може стежити за відвідувачами постійно за допомогою системи відеоспостереження, додатково використовуючи на робочому місці зображення з розміщених в банку відеокамер - для найбільшого контролю обстановки. Але подібний варіант, поки, не набув поширення в нашій країні.

Вироблення ефективної режиму охорони банку вимагає великої аналітичної роботи. Найбільший вплив надає, зрозуміло, криміногенна обстановка в довколишніх районах, віддаленість від ОВС, періодичність патрулювання території екіпажами поліції і інші важливі чинники. Значення може мати і та обставина, що група компаній «Еліт-Сервіс» в стані в будь-який день тимчасово подвоїти або навіть потроїти охорону - якщо з'явиться інформація про можливість ускладнення ситуації.

Традіційною складністю при организации охорони банків, банківських відділень і офісів вважається невідповідність більшості приміщень тим фінансовим операціям, які в них здійснюються. Через малу пристосованість окремих банківських холів, операційних залів, інформаційних вікон страждають конфіденційність справ клієнтів та утворюються стовпотворіння, что створює постійну знервовану обстановку в середовіщі клієнтів. Деяким банкам доводиться по кілька років миритися з таким станом речей - аж до знаходження найбільш підхожих приміщень або появи можливості перебудувати старі. Без професійної фізичної охорони об'єктів в перехідний період банк, зрозуміло, ризикує розгубити клієнтів.

Звичайно, повноцінна охорона банків має на увазі наявність не тільки зовнішньої охорони, видимої для всіх відвідувачів, а й відділу внутрішньої безпеки.

Служба охорони банку повинна мати чітке уявлення про те, наскільки об'єкт вразливий до активності шахраїв, таких як: кишенькові злодії, які воліють працювати в чергах і напруженій обстановці; шахраї, які намагаються отримати готівку з банкоматів на території банку і поруч з ним; наводчики, що передають за межі банку інформацію про клієнтів, які отримали на руки великі суми.

Співробітники нашої компанії будуть охороняти банківське майно навіть після евакуації персоналу у зв'язку з НП, після прибуття пожежних розрахунків, після обвалення частини будівлі, при екстреному розборі завалів і в ін. випадках, щоб виключити розкрадання банківських коштів. Наші люди готові до будь-яких несподіванок, навіть до спроб пограбування за допомогою штучного задимлення, пожежі, піротехнічного чи іншого вибуху. Навіть на випадок такого сумнівного нападу, як наліт з використанням аерозольних вражаючих речовин, наші охоронці детально проінструктовані: знають порядок дій, телефони екстрених служб, правила фіксування подій і фігурантів.

Які послуги надає компанія «Еліт-сервіс»?

Компанія «Еліт-сервіс» більше 18 років працює на ринку охоронних послуг. Серед великого переліку послуг, що надаються, найбільш затребуваною і популярною є охорона банку в Києві. Робота банківських установ в повній мірі залежить не тільки від професіоналізму охоронців, а й від продуманої організації системи безпеки, в тому числі відеоспостереження, сигналізації.

Охоронне підприємство «Еліт-сервіс» надає повний перелік послуг з охорони фінансових установ:

Охорона банку в Україні включає:

  • фізична присутність охоронця в відділенні банку;
  • установку систем безпеки;
  • охорону банкоматів і платіжних терміналів.

Ці заходи дозволяють максимально захистити, як сам банк, так і його клієнтів від посягань ззовні.

Вартість охорони банку залежить від часу доби, тривалості зміни, складності та екстреності ситуації. Ціни узгоджуються з клієнтом в залежності від висунутих вимог.


Ціни на послуги охорони банків

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Які гарантії безпеки дає «Еліт-сервіс»?

Для здійснення фізичної охорони банку підписується договір з офіційним представником банківських установ. На етапі підписання договірних зобов'язань в обов'язковому порядку здійснюється сума матеріальної відповідальності охоронного підприємства.

При проектуванні і монтажі систем безпеки наша компанія дає гарантію на бездоганну роботу обладнання протягом 2-х років.

Чому обирають нас?

  • Компанія «Еліт-Сервіс» вигідно відрізняється на ринку охоронних послуг. За час своєї діяльності зарекомендувала себе надійним партнером, який бездоганно справляється з узятими на себе зобов'язаннями.
  • Ми пропонуємо повний комплекс послуг з організації охоронних заходів об'єктів будь-якої складності. Забезпечуємо фізичну охорону банків, проектуємо і встановлюємо системи сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу.
  • Працюємо по всій території України. Наші представництва успішно функціонують в різних регіонах нашої країни. Замовити охорону відділення банку можна в Києві та Запоріжжі, Дніпрі та Миколаєві, Одесі і Львові, Вінниці та Хмельницькому. Ми працюємо не тільки в великих обласних центрах, а й невеликих містах і селищах.
  • Організували одну з найбільших мереж оперативного реагування в Україні. Мобільні бригади відправляються на об'єкт за першим тривожним сигналом. Наряд прибуває на місце події за 3-7 хвилин. У нашому розпорядженні більше сотні мобільних груп, які знаходяться в різних населених пунктах.
  • Після укладення договору об'єкти беруться під охорону і підключаються до пульта протягом доби. Якщо необхідно організувати охорону кількох об'єктів, то і тут час не перевищить декількох діб.
  • У нас працюють лише професіонали найвищого рівня. Підбір кадрів, їх подальше навчання і контроль здійснюються постійно. Система відбору надзвичайно сувора. Крім основних відомостей про претендента, враховується будь-яка додаткова інформація, яка дозволяє судити про його професіоналізм, стресостійкості і моральних якостях.
  • Ми дорожимо своєю репутацією. За роки роботи в сфері охоронних послуг ми розробили власну схему роботи з замовником. Знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта і діяти з максимальною віддачею - наше основне завдання. Для зручності клієнтів ми надаємо пакети різної вартості і наповнення, оренду обладнання, розстрочку платежів.

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея