ОХОРОНА БАНКІВ

Як забезпечити надійну охорону банків і їх відділень, і при цьому вкластися у виділений бюджет? Поліція охорони, охоронна компанія, або створення власної служби безпеки? Як побудувати систему технічного захисту? Група компаній "Еліт-Сервіс" має значний досвід охорони ряду мереж найбільших вітчизняних банків і ми допомагаємо керівникам служб безпеки знайти оптимальні шляхи вирішення всіх питань, які пов'язані не тільки з надійністю технічної та фізичної охорони об'єктів, але і економією коштів, які виділяються адміністрацією на ці цілі.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Специфіка охорони банківський установ:

Охоронець на вході є особою, що більше за інших в банку ризикує життям і здоров'ям перед загрозою можливого збройного нападу. Особливо гостро ця проблема стоїть в невеликих містах, скромні банківські мережі яких часто змушені економити на переобладнанні банківських приміщень та оновленні технічних засобів безпеки. Використовуючи закордонний досвід, перебуваючи в захищеному приміщенні, професійний охоронець може стежити за відвідувачами постійно за допомогою системи відеоспостереження, додатково використовуючи на робочому місці зображення з розміщених в банку відеокамер - для найбільшого контролю обстановки. Але подібний варіант, поки, не набув поширення в нашій країні.

Вироблення ефективної режиму охорони банку вимагає великої аналітичної роботи. Найбільший вплив надає, зрозуміло, криміногенна обстановка в довколишніх районах, віддаленість від ОВС, періодичність патрулювання території екіпажами поліції і інші важливі чинники. Значення може мати і та обставина, що група компаній «Еліт-Сервіс» в стані в будь-який день тимчасово подвоїти або навіть потроїти охорону - якщо з'явиться інформація про можливість ускладнення ситуації.

Традіційною складністю при организации охорони банків, банківських відділень і офісів вважається невідповідність більшості приміщень тим фінансовим операціям, які в них здійснюються. Через малу пристосованість окремих банківських холів, операційних залів, інформаційних вікон страждають конфіденційність справ клієнтів та утворюються стовпотворіння, что створює постійну знервовану обстановку в середовіщі клієнтів. Деяким банкам доводиться по кілька років миритися з таким станом речей - аж до знаходження найбільш підхожих приміщень або появи можливості перебудувати старі. Без професійної фізичної охорони об'єктів в перехідний період банк, зрозуміло, ризикує розгубити клієнтів.

Звичайно, повноцінна охорона банків має на увазі наявність не тільки зовнішньої охорони, видимої для всіх відвідувачів, а й відділу внутрішньої безпеки.

Служба охорони банку повинна мати чітке уявлення про те, наскільки об'єкт вразливий до активності шахраїв, таких як: кишенькові злодії, які воліють працювати в чергах і напруженій обстановці; шахраї, які намагаються отримати готівку з банкоматів на території банку і поруч з ним; наводчики, що передають за межі банку інформацію про клієнтів, які отримали на руки великі суми.

Співробітники нашої компанії будуть охороняти банківське майно навіть після евакуації персоналу у зв'язку з НП, після прибуття пожежних розрахунків, після обвалення частини будівлі, при екстреному розборі завалів і в ін. випадках, щоб виключити розкрадання банківських коштів. Наші люди готові до будь-яких несподіванок, навіть до спроб пограбування за допомогою штучного задимлення, пожежі, піротехнічного чи іншого вибуху. Навіть на випадок такого сумнівного нападу, як наліт з використанням аерозольних вражаючих речовин, наші охоронці детально проінструктовані: знають порядок дій, телефони екстрених служб, правила фіксування подій і фігурантів.


Ціни на послуги охорони банків

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

об'єкти усіх категорій
оптимальні ціни
страхування ризиків
підготовлений персонал
від мінімальної

Детальніше...

у будь-якому місці України
встановлення за 2 години
широка мережа реагування
обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць

Детальніше...

ексклюзивні ціни
готові рішення та комплекти
гарантія на 2 роки
розстрочка платежу
від 4000 грн

Детальніше...


системи охорони периметру
інженерні загорожі
обладнання прохідних
інтегровані рішення

Детальніше...

професійно
надійно і комфортно
зустріч і супровід
безпека членів сім'ї

Детальніше...

пульт моніторингу
узгодження документації
увесь комплекс робіт і послуг
в будь-якій точці України

Детальніше...Про компанію


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея