(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ОХОРОНА БАНКІВ

Як забезпечити надійну охорону банків і їх відділень, і при цьому вкластися у виділений бюджет? Поліція охорони, охоронна компанія, або створення власної служби безпеки? Як побудувати систему технічного захисту? Група компаній "Еліт-Сервіс" має значний досвід охорони ряду мереж найбільших вітчизняних банків і ми допомагаємо керівникам служб безпеки знайти оптимальні шляхи вирішення всіх питань, які пов'язані не тільки з надійністю технічної та фізичної охорони об'єктів, але і економією коштів, які виділяються адміністрацією на ці цілі.

Ліцензії, сертифікати

Специфіка охорони банківський установ:

Охоронець на вході є особою, що більше за інших в банку ризикує життям і здоров'ям перед загрозою можливого збройного нападу. Особливо гостро ця проблема стоїть в невеликих містах, скромні банківські мережі яких часто змушені економити на переобладнанні банківських приміщень та оновленні технічних засобів безпеки. Використовуючи закордонний досвід, перебуваючи в захищеному приміщенні, професійний охоронець може стежити за відвідувачами постійно за допомогою системи відеоспостереження, додатково використовуючи на робочому місці зображення з розміщених в банку відеокамер - для найбільшого контролю обстановки. Але подібний варіант, поки, не набув поширення в нашій країні.

Вироблення ефективної режиму охорони банку вимагає великої аналітичної роботи. Найбільший вплив надає, зрозуміло, криміногенна обстановка в довколишніх районах, віддаленість від ОВС, періодичність патрулювання території екіпажами поліції і інші важливі чинники. Значення може мати і та обставина, що група компаній «Еліт-Сервіс» в стані в будь-який день тимчасово подвоїти або навіть потроїти охорону - якщо з'явиться інформація про можливість ускладнення ситуації.

Традіційною складністю при организации охорони банків, банківських відділень і офісів вважається невідповідність більшості приміщень тим фінансовим операціям, які в них здійснюються. Через малу пристосованість окремих банківських холів, операційних залів, інформаційних вікон страждають конфіденційність справ клієнтів та утворюються стовпотворіння, что створює постійну знервовану обстановку в середовіщі клієнтів. Деяким банкам доводиться по кілька років миритися з таким станом речей - аж до знаходження найбільш підхожих приміщень або появи можливості перебудувати старі. Без професійної фізичної охорони об'єктів в перехідний період банк, зрозуміло, ризикує розгубити клієнтів.

Звичайно, повноцінна охорона банків має на увазі наявність не тільки зовнішньої охорони, видимої для всіх відвідувачів, а й відділу внутрішньої безпеки.

Служба охорони банку повинна мати чітке уявлення про те, наскільки об'єкт вразливий до активності шахраїв, таких як: кишенькові злодії, які воліють працювати в чергах і напруженій обстановці; шахраї, які намагаються отримати готівку з банкоматів на території банку і поруч з ним; наводчики, що передають за межі банку інформацію про клієнтів, які отримали на руки великі суми.

Співробітники нашої компанії будуть охороняти банківське майно навіть після евакуації персоналу у зв'язку з НП, після прибуття пожежних розрахунків, після обвалення частини будівлі, при екстреному розборі завалів і в ін. випадках, щоб виключити розкрадання банківських коштів. Наші люди готові до будь-яких несподіванок, навіть до спроб пограбування за допомогою штучного задимлення, пожежі, піротехнічного чи іншого вибуху. Навіть на випадок такого сумнівного нападу, як наліт з використанням аерозольних вражаючих речовин, наші охоронці детально проінструктовані: знають порядок дій, телефони екстрених служб, правила фіксування подій і фігурантів.

Які послуги надає компанія «Еліт-сервіс»?

Компанія «Еліт-сервіс» більше 18 років працює на ринку охоронних послуг. Серед великого переліку послуг, що надаються, найбільш затребуваною і популярною є охорона банку в Києві. Робота банківських установ в повній мірі залежить не тільки від професіоналізму охоронців, а й від продуманої організації системи безпеки, в тому числі відеоспостереження, сигналізації.

Охоронне підприємство «Еліт-сервіс» надає повний перелік послуг з охорони фінансових установ:

Охорона банку в Україні включає:

  • фізична присутність охоронця в відділенні банку;
  • установку систем безпеки;
  • охорону банкоматів і платіжних терміналів.

Ці заходи дозволяють максимально захистити, як сам банк, так і його клієнтів від посягань ззовні.

Вартість охорони банку залежить від часу доби, тривалості зміни, складності та екстреності ситуації. Ціни узгоджуються з клієнтом в залежності від висунутих вимог.


Ціни на послуги охорони банків

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Які гарантії безпеки дає «Еліт-сервіс»?

Для здійснення фізичної охорони банку підписується договір з офіційним представником банківських установ. На етапі підписання договірних зобов'язань в обов'язковому порядку здійснюється сума матеріальної відповідальності охоронного підприємства.

При проектуванні і монтажі систем безпеки наша компанія дає гарантію на бездоганну роботу обладнання протягом 2-х років.

Чому обирають нас?

  • Компанія «Еліт-Сервіс» вигідно відрізняється на ринку охоронних послуг. За час своєї діяльності зарекомендувала себе надійним партнером, який бездоганно справляється з узятими на себе зобов'язаннями.
  • Ми пропонуємо повний комплекс послуг з організації охоронних заходів об'єктів будь-якої складності. Забезпечуємо фізичну охорону банків, проектуємо і встановлюємо системи сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу.
  • Працюємо по всій території України. Наші представництва успішно функціонують в різних регіонах нашої країни. Замовити охорону відділення банку можна в Києві та Запоріжжі, Дніпрі та Миколаєві, Одесі і Львові, Вінниці та Хмельницькому. Ми працюємо не тільки в великих обласних центрах, а й невеликих містах і селищах.
  • Організували одну з найбільших мереж оперативного реагування в Україні. Мобільні бригади відправляються на об'єкт за першим тривожним сигналом. Наряд прибуває на місце події за 3-7 хвилин. У нашому розпорядженні більше сотні мобільних груп, які знаходяться в різних населених пунктах.
  • Після укладення договору об'єкти беруться під охорону і підключаються до пульта протягом доби. Якщо необхідно організувати охорону кількох об'єктів, то і тут час не перевищить декількох діб.
  • У нас працюють лише професіонали найвищого рівня. Підбір кадрів, їх подальше навчання і контроль здійснюються постійно. Система відбору надзвичайно сувора. Крім основних відомостей про претендента, враховується будь-яка додаткова інформація, яка дозволяє судити про його професіоналізм, стресостійкості і моральних якостях.
  • Ми дорожимо своєю репутацією. За роки роботи в сфері охоронних послуг ми розробили власну схему роботи з замовником. Знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта і діяти з максимальною віддачею - наше основне завдання. Для зручності клієнтів ми надаємо пакети різної вартості і наповнення, оренду обладнання, розстрочку платежів.
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея