(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Фізична охорона

Фізична охорона в Києві

Наше охоронне підприємтво «‎Еліт-Сервіс» має достатній і успішний досвід забезпечення фізичної охорони різних об'єктів, серед яких: мережі найбільших банків України, супермаркети і гіпермаркети, будівельні майданчики, офіси, салони, кафе, ресторани, готелі, навчальні заклади, котеджні селища і заміські будинки.

Якість нашої роботи досягається завдяки ретельному підбору кадрів та забезпечення постійного контролю за несенням служби на постах.

При наданні послуг група компаній «‎Еліт-Сервіс» забезпечує повну матеріальну відповідальність.


Ціни на послуги фізичної охорони


У таблиці нижче приведенні всі ціни на фізичну охорону і Києві

Охорона об'єктів
Ціна договірна, залежить від специфіки об'єкту і вимог замовника. Телефонуйте, ми знайдемо рішення, яке Вам необхідне.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
Ціна договірна, залежить від вимог замовника, тривалості надання послуги. Телефонуйте для узгодження деталей замовлення.
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).

ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ


 Ми готові виконати сформовані Вами вимоги по організації охорони об'єкта, або запропонувати Вам свої варіанти комплексного захисту, в тому числі з використанням технічних засобів безпеки.

 Для успішної інтеграції служби зі структурами діючого підприємства, фахівці розроблять всю необхідну документацію, що включає в себе Положення про пропускний режим, План охорони об'єкта, інструкції, зразки перепусток.

 Об'єкти, які ми охороняємо, оснащуються системами безпеки на пільгових умовах.

 У разі необхідності пост охорони посилюється нарядом групи реагування на протязі 3-7 хвилин.

 Договори укладаються з матеріальною відповідальністю.

 Співробітники служби безпеки крім своїх прямих обов'язків, виконують також представницькі функції, кваліфіковано відповідаючи на питання відвідувачів, формуючи у відвідувачів настрій і ставлення до місця відвідування, гармонійно стаючи членом Вашого колективу.

 

Ліцензії, сертифікати


Фізична охорона об'єктів у Києві


Фізична охорона об'єктів вимагає відповідального підходу. На виробничих і торгових підприємствах охоронці не тільки забезпечують охорону периметра від проникнення, але і припиняють спроби несанкціонованого виносу продукції, що, найчастіше, є основним джерелом втрат.

Наші підприємства мають досвід організації фізичної охорони об'єктів як в Києві, так і по всій території України, а також здійснюють монтаж систем безпеки для: автозаправних станцій, лікарень,  готелів, адміністративних будівель, офісних центрів , промислових підприємств (заводів).


Особливості ринку послуг фізичної охорони в Києві


В Україні видано понад 6000 ліцензій на ведення охоронної діяльності. Практично діючих підприємств в цій сфері набереться, за нашими підрахунками, не більше 1500. Значну частину із загальної статистики складають охоронні фірми Києва , але реальна кількість охоронних організацій, що надають фізичну охорону в Києві, не перевищує 20-30 компаній. Проте, цього достатньо для створення умов жорсткої конкуренції. Чим ми відрізняємося від інших і чому партнери вибирають нас?


Специфіка забезпечення безпеки на різних об'єктах
 
 

Переваги фізичної охорони об'єктів компанією "Еліт Сервіс"


Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея