Послуги особистого охоронця

Група компаній "Еліт-Сервіс" надає професійні послуги охоронця. Ми готові забезпечити особисту охорону фізичних осіб на постійній, або тимчасовій основі. Серед наших клієнтів - українські та іноземні політики, керівники підприємств, представники шоу-бізнесу, рід діяльності яких зобов'язує дбати про свою безпеку постійно. Також до нас звертаються і звичайні люди, у яких виникли певні обставини, що вимагають забезпечення охорони. Ми допоможемо Вам в будь-якому випадку.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

ОХОРОНЕЦЬ

Охоронець високого класу, який вміє працювати на червоному рівні загроз - це спеціально навчений професіонал, як правило, має практичний бойовий досвід або досвід роботи в спец підрозділах. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію, рівень загроз і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений охоронець, незважаючи на свою гадану розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки.

До такого виду надання охоронних послуг, як особиста фізична охорона, вдаються сьогодні і керівники різних рівнів, і публічні люди, і приватні підприємці, стурбовані не тільки питаннями власної безпеки, але і безпекою членів своєї сім'ї. Міркування, за якими у тієї чи іншої людини в певні періоди його життя може знадобитися охорона, можуть бути різними.

Для когось наявність охорони - це питання статусу і престижу, хтось має реальні підстави побоюватися за власну безпеку або безпеку своїх близьких, для декого особиста охорона в Києві - це можливість відчувати себе більш впевнено в складних для нього ситуаціях. Але, якими б не були підстави, які спонукають людей вдаватися до охоронних послуг, вони можуть бути впевнені в найвищому професіоналізмі наших співробітників, які надають охоронні послуги даного характеру.

Професійні охоронці здатні забезпечити виключно високий ступінь захисту в будь-яких умовах. У разі виникнення надзвичайної ситуації саме кваліфікований співробітник нашого охоронного агентства приймає на себе удар, часто ризикуючи при цьому власним життям. Однак вищим проявом професіоналізму є здатність охоронця запобігти небезпечну ситуацію, тобто працювати на випередження і попередити можливість виникнення загрози для охоронюваної ним особи. Варіанти організації фізичної охорони можуть бути різними, відповідно до особливостей діяльності особи, що охороняється. Забезпечення особистої безпеки громадян, в залежності від форми співпраці з нашим підприємством, може мати форму разової послуги, а може здійснюватися на постійній основі. Наші охоронці пройшли курси псіхосамології і працюють з клієнтом вибираючи для нього зону комфортності.

Великим попитом у замовників охоронних підприємств користуються охоронці-водії. За бажанням клієнтів, їм можуть бути надані послуги з супроводу в поїздці або зустрічі в аеропорту чи на вокзалі.

Підрозділ охорони фізичних осіб компанії "Еліт-Сервіс" сформовано із співробітників пройшли спеціальну підготовку. Забезпечення особистої охорони будується на основі міжнародних методів і багаторічного практичного досвіду, що повністю відповідає сучасним вимогам в нашій країні і за кордоном. Співробітники підрозділу професійно усувають будь-які проблемні ситуації. У нас ви отримаєте не тільки професіоналів високого класу а й отримаєте консультацію і оцінку ступеня загроз від нашого офіцера безпеки.


Вартість фізичної охорони
Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

об'єкти усіх категорій
оптимальні ціни
страхування ризиків
підготовлений персонал
від мінімальної

Детальніше...

у будь-якому місці України
встановлення за 2 години
широка мережа реагування
обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць

Детальніше...

ексклюзивні ціни
готові рішення та комплекти
гарантія на 2 роки
розстрочка платежу
від 4000 грн

Детальніше...


системи охорони периметру
інженерні загорожі
обладнання прохідних
інтегровані рішення

Детальніше...

професійно
надійно і комфортно
зустріч і супровід
безпека членів сім'ї

Детальніше...

пульт моніторингу
узгодження документації
увесь комплекс робіт і послуг
в будь-якій точці України

Детальніше...Про компанію


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея