Охорона фізичних осіб

Охоронець. У когось це слово асоціюється з одиноким, задумливим і мужнім красенем, що зійшов з однойменного фільму голлівудського автора. Хтось уявляє собі команду накачаних, одягнених в однакові чорні костюми, коротко стрижених молодих людей, інтелект яких замінює гарнітура, що стирчить з вуха ... Який же ти насправді ... охоронець?

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

ОХОРОНЕЦЬ

Охоронець високого класу - це спеціально навчений професіонал, що як правило, має практичний бойовий досвід або досвід роботи в силових підрозділах. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений охоронець, незважаючи на свою гадану розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки.

До такого виду надання охоронних послуг, як особиста фізична охорона, вдаються сьогодні і великі керівники, і відомі люди, і приватні підприємці, стурбовані не тільки питаннями власної безпеки, але і безпекою членів своєї сім'ї. Міркування, за якими тієї чи іншої людини в певні періоди його життя може знадобитися охорона, можуть бути різними.

Для кого-то наявність охорони - це питання статусу і престижу, хтось має реальні підстави побоюватися за власну безпеку або безпеку своїх близьких, для кого-то особиста охорона в Києві - це можливість відчувати себе більш впевнено в складних для нього ситуаціях. Але, якими б не були підстави, які спонукають людей вдаватися до охоронних послуг, вони можуть бути впевнені в найвищому професіоналізмі співробітників, які надають охоронні послуги даного характеру.

Професійні охоронці здатні забезпечити виключно високий ступінь захисту в будь-яких умовах. У разі виникнення надзвичайної ситуації саме кваліфікований співробітник нашого охоронного агентства приймає на себе удар, часто ризикуючи при цьому власним життям. Однак вищим проявом професіоналізму є здатність охоронця запобігти небезпечну ситуацію, попередити можливість виникнення загрози для охоронюваної ним особи. Варіанти організації фізичної охорони можуть бути різними, відповідно до особливостей діяльності особи, що охороняється. Забезпечення особистої безпеки громадян, в залежності від форми співпраці з нашим підприємством, може мати форму разової послуги, а може здійснюватися на постійній основі.

Великим попитом у замовників охоронних підприємств користуються охоронці-водії. За бажанням клієнтів, їм можуть бути надані послуги з супроводу в поїздці або зустрічі в аеропорту чи на вокзалі.

Підрозділ охорони фізичних осіб компанії "Еліт-Сервіс" сформовано із співробітників, що пройшли спеціальну підготовку. Забезпечення особистої охорони будується на основі міжнародних методів і багаторічного практичного досвіду, що повністю відповідає сучасним вимогам в нашій країні і за кордоном. Співробітники підрозділу професійно усувають будь-які проблемні ситуації.


Вартість фізичної охорони
Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).
Всі послуги:

об'єкти усіх категорій
оптимальні ціни
страхування ризиків
підготовлений персонал
від мінімальної

Детальніше...

у будь-якому місці України
встановлення за 2 години
широка мережа реагування
обладнання у розстрочку
від 100 грн/місяць

Детальніше...

ексклюзивні ціни
готові рішення та комплекти
гарантія на 2 роки
розстрочка платежу
від 4000 грн

Детальніше...


системи охорони периметру
інженерні загорожі
обладнання прохідних
інтегровані рішення

Детальніше...

професійно
надійно і комфортно
зустріч і супровід
безпека членів сім'ї

Детальніше...

пульт моніторингу
узгодження документації
увесь комплекс робіт і послуг
в будь-якій точці України

Детальніше...Про компанію


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея