(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

Консультація, замовлення послуг:

фізична охорона: (050) 396-71-88

пультова охорона, технічні засоби безпеки: (095) 876-16-72

Послуги особистого охоронця

Група компаній "Еліт-Сервіс" надає професійні послуги охоронця. Ми готові забезпечити особисту охорону фізичних осіб на постійній, або тимчасовій основі. Серед наших клієнтів - українські та іноземні політики, керівники підприємств, представники шоу-бізнесу, рід діяльності яких зобов'язує дбати про свою безпеку постійно. Також до нас звертаються і звичайні люди, у яких виникли певні обставини, що вимагають забезпечення охорони. Ми допоможемо Вам в будь-якому випадку.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

ОХОРОНЕЦЬ

Охоронець високого класу, який вміє працювати на червоному рівні загроз - це спеціально навчений професіонал, як правило, має практичний бойовий досвід або досвід роботи в спец підрозділах. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію, рівень загроз і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений охоронець, незважаючи на свою гадану розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки.

До такого виду надання охоронних послуг, як особиста фізична охорона, вдаються сьогодні і керівники різних рівнів, і публічні люди, і приватні підприємці, стурбовані не тільки питаннями власної безпеки, але і безпекою членів своєї сім'ї. Міркування, за якими у тієї чи іншої людини в певні періоди його життя може знадобитися охорона, можуть бути різними.

Для когось наявність охорони - це питання статусу і престижу, хтось має реальні підстави побоюватися за власну безпеку або безпеку своїх близьких, для декого особиста охорона в Києві - це можливість відчувати себе більш впевнено в складних для нього ситуаціях. Але, якими б не були підстави, які спонукають людей вдаватися до охоронних послуг, вони можуть бути впевнені в найвищому професіоналізмі наших співробітників, які надають охоронні послуги даного характеру.

Професійні охоронці здатні забезпечити виключно високий ступінь захисту в будь-яких умовах. У разі виникнення надзвичайної ситуації саме кваліфікований співробітник нашого охоронного агентства приймає на себе удар, часто ризикуючи при цьому власним життям. Однак вищим проявом професіоналізму є здатність охоронця запобігти небезпечну ситуацію, тобто працювати на випередження і попередити можливість виникнення загрози для охоронюваної ним особи. Варіанти організації фізичної охорони можуть бути різними, відповідно до особливостей діяльності особи, що охороняється. Забезпечення особистої безпеки громадян, в залежності від форми співпраці з нашим підприємством, може мати форму разової послуги, а може здійснюватися на постійній основі. Наші охоронці пройшли курси псіхосамології і працюють з клієнтом вибираючи для нього зону комфортності.

Великим попитом у замовників охоронних підприємств користуються охоронці-водії. За бажанням клієнтів, їм можуть бути надані послуги з супроводу в поїздці або зустрічі в аеропорту чи на вокзалі.

Підрозділ охорони фізичних осіб компанії "Еліт-Сервіс" сформовано із співробітників пройшли спеціальну підготовку. Забезпечення особистої охорони будується на основі міжнародних методів і багаторічного практичного досвіду, що повністю відповідає сучасним вимогам в нашій країні і за кордоном. Співробітники підрозділу професійно усувають будь-які проблемні ситуації. У нас ви отримаєте не тільки професіоналів високого класу а й отримаєте консультацію і оцінку ступеня загроз від нашого офіцера безпеки.


Вартість фізичної охорони
Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).

 

Особиста охорона від «Еліт - Сервіс»

Наша фірма розширила уявлення про особистого охоронця. Ми змінюємося відповідно до запитів часу і суспільства. Наші охоронці не просто забезпечують захист в екстремальній ситуації, а ше  є гарантом вашої впевненості в собі, спокою за своїх близьких. Це стало можливо за рахунок розширення функцій особистої охорони:

1. Супровід за кордон особи, що охороняється. Досліджуються можливі ризики для клієнта за кордоном, охоронець повинен спілкуватися англійською мовою, вирішувати питання з оформленням документів.
2. Охоронець-поліглот для іноземних клієнтів. Наші співробітники розмовляють на базовому рівні німецькою або англійською мовою. Але також ми надаємо послуги охоронців, які володіють іноземними мовами на більш високому рівні.
3. Охоронець для дитини. В його обов'язки входить супровід дитини в школу, на інші заняття.
4. Жінки-охоронці. Співробітниці нашого агентства забезпечують безпеку в тих випадках, коли не потрібно привертати уваги, а також для охорони дітей. Рівень підготовки жінок-охоронців такий же, як у чоловіків.
6. Послуга «водій - охоронець».

Ви можете замовити послугу, де роль охоронця виконуватиме водій. Можливе використання, як вашого автомобіля, так і авто фірми. У другому випадку додатково оплачуються витрати, пов'язані з експлуатацією автотранспорту.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн
Про компанію

Довірте свою безпеку професіоналам

Незважаючи на те що ми живемо в ХХI столітті, столітті гуманізму та усвідомлення цінності кожного людського життя, ніхто не застрахований від випадкових  небезпек або пов'язаних зі злим умислом. Тому особистий охоронець в більшості випадків не розкіш, а іноді життєва необхідність. Група охоронних компаній «Еліт - Сервіс» надає послуги охоронця в Києві, а також у багатьох регіонах України.

Переваги охоронців «Еліт - Сервіс»

Звертаючись до компанії «Еліт - Сервіс», ви довіряєте своє життя і життя близьких справжнім професіоналам, які пройшли всебічну підготовку. Наші співробітники мають ряд унікальних якостей:

  • Знаходяться у відмінній фізичній формі;
  • Володіють одним або кількома видами бойових мистецтв;
  • Володіють англійською або німецькою мовами, як на базовому, так і на більш високому рівні;
  • Володіють такими особистісними характеристиками, як пунктуальність, відповідальність, швидкість прийняття рішень, сміливість і готовність ризикувати собою заради безпеки клієнта.

Комплекс охоронних послуг

Агентство «Еліт - Сервіс» - це ваша особиста охорона в Києві. Наша робота - професійне надання широкого комплексу послуг у сфері безпеки:

  1. 1. Фізична охорона об'єктів та фізичних осіб.
  2. 2. Пультова охорона і пожежне спостереження.
  3. 3. Проектування, монтаж, обслуговування охоронних пристроїв з особистої безпеки і протипожежного призначення, контролю доступу та відеоспостереження, пожежогасіння та димовидалення.
  4. 4. Охоронні послуги в будь-якій точці України - широка мережа представництв в майже кожному обласному і районному центрах.
  5. 5. Найбільша мережа оперативного реагування - понад 600 груп в 199 населених пунктах.
  6. 6. Мінімальний час взяття об'єкта під охорону - від 1 до декількох робочих днів.

Ціни на послуги охоронця в агентстві «Еліт - Сервіс» доступні для всіх категорій клієнтів, можлива оплата в розстрочку. Наше кредо - кожен приватний замовлення індивідуальне, відмова від роботи тільки в разі неможливості повного і якісного забезпечення безпеки.


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея