(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

Фахівці групи компаній "Еліт-Сервіс" мають досвід проектування, монтажу та обслуговування систем автоматичного пожежогасіння різних типів (водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного).

Нами успішно введений в експлуатацію ряд найбільших проектів, серед яких автоматичні системи пожежогасіння: багатоповерхових житлових комплексів, торгово-розважальних центрів, бізнес-центрів і окремих офісів, паркінгів, мереж автозаправних станцій в Києві і ряді областей України, центральних бібліотек і сховищ архівних документів.

Ліцензії, сертифікати

Відповідно до законодавства України, всі об'єкти нежитлового фонду повинні бути обладнані системами пожежної сигналізації, окремі категорії об'єктів - системами пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу. Обладнання об'єктів системами пожежної безпеки суворо регламентується ДСНС України на законодавчому рівні. Об'єкт не буде введений в експлуатацію якщо він не обладнаний протипожежними системами.

Обладнання повинно бути сертифіковане, змонтовано відповідно до вимог державних будівельних норм, система сигналізації - підключена на пульт централізованого спостереження. Монтаж системи пожежогасіння, розробку проекту, обслуговування, спостереження на пульті можуть проводити тільки компанії мають ліцензію ДСНС на даний вид діяльності. Наша компанія, на підставі відповідної ліцензії, пропонує повний комплекс послуг протипожежного призначення.


Як замовити встановлення системи автоматичного пожежогасіння:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Ми здійснюємо комплекс робіт і послуг протипожежного призначення:

 проектування, монтаж, обслуговування систем: пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння (водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного), димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу, захисту від розряду блискавки;

 роботи з вогнезахисної обробки матеріалів і конструкцій;

 пультове спостереження систем пожежної сигналізації.


Детально про інші послуги протипожежного призначення:

 
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Автоматичні системи пожежогасіння

Системи газового пожежогасіння

Цей різновид систем пожежогасіння використовується для виявлення загоряння на всій контрольованій площі приміщень, подачі вогнегасної газу та оповіщення про пожежу. Хоча установки автоматичного газового пожежогасіння в багатьох випадках є єдиним засобом протипожежного захисту, вони все ж виявляються малоефективними для гасіння матеріалів, здатних горіти без доступу повітря, схильних до самозаймання і (або) тління всередині об'єму речовини (деревна тирса, бавовна, трав'яна мука і ін. ), а також порошків металів натрію, калію, магнію, титану, гідридів металів і пірофорних речовин.

Системи порошкового пожежогасіння

Цей вид систем пожежогасіння використовують для автоматичного виявлення пожежі, передачі повідомлення про пожежу черговому персоналу, автоматичної локалізації і гасіння пожежі. Принцип дії такої системи пожежогасіння - подача в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу.

Модульне порошкове пожежогасіння може бути наступних типів:

- Автоматичне модульне пожежогасіння - загоряння визначається при передачі сигналу від автоматичної пожежної сигналізації.
- Модульне пожежогасіння з місцевим або дистанційним запуском - сигнал на запуск системи проводиться вручну з встановлених приміщень.
- Автономне модульне пожежогасіння. Виявлення спалаху і подача порошкового складу здійснюється незалежно від зовнішніх умов управління.

На даний момент автоматичне модульне пожежогасіння є найбільш економною системою. Ще однією перевагою модульного пожежогасіння можна назвати простоту в установці. Застосування модульного пожежогасіння пріоритетно на необслуговуваних або малообслуговуваних людьми об'єктах, крім того використання модульного пожежогасіння актуально в невеликих офісних приміщеннях, гаражах, на складах. При установці модульного пожежогасіння так само потрібно враховувати особливості застосовуваного порошку. Установки автоматичного модульного гасіння використовуються в громадських, виробничих, складських та адміністративних приміщеннях, що відповідає нормативним документам пожежної безпеки. Монтаж систем пожежогасіння модульного типу можливий з використанням комплексних систем безпеки об'єкта.

Системи водяного пожежогасіння

Дана система являє собою комплекс з трубопроводів, які постійно заповнені вогнегасною складом, забезпечена спеціальними насадками, спринклерами, Легкоплавні насадка яких, розкриваючись при початковій стадії загоряння, забезпечує подачу вогнегасної речовини на осередок загоряння.

Системи пінного пожежогасіння

Пожежогасіння за допомогою піни - це швидке і ефективне усунення практично будь-якого типу загоряння. При цьому вартість такої системи пожежогасіння порівняно невисока. Автоматичне пожежогасіння за допомогою піни знаходить широке застосування на різних об'єктах: підприємствах, підземних гаражах і автостоянках, в адміністративних і офісних будівлях.

Системи аерозольного пожежогасіння

Такі системи, як аерозольна пожежогасіння використовують вогнегасний аерозоль. Дана речовина володіє високою вогнегасною здатністю. Подібні системи відрізняються зручною експлуатацією і швидким монтажем, порівняно малою вартістю, можуть застосовуватися в широкому діапазоні кліматичних умов. Аерозольні системи пожежогасіння використовують однаковий принцип формування аерозолю, заснований на процесі спалювання деяких твердих хімічних складів. В результаті спалювання цих речовин утворюється струмінь гарячої суміші газів і твердих мікрочастинок, які заповнюють об'єм і гасять полум'я.

Монтаж пожежогасіння аерозольного типу рекомендується для гасіння і локалізації пожеж:

• твердих горючих матеріалів
• легкозаймистих і горючих рідин
• електроізоляційних матеріалів
• обладнання, в тому числі що знаходиться під напругою

Установка систем пожежогасіння аерозольного типу

Інтерес до розробок в області аерозольних систем постійно зростає. По-перше, тому, що з технічної точки зору вони не поступаються традиційним методам пожежогасіння. По-друге, монтаж і установка систем пожежогасіння не вимагають спеціальних об'єктів забезпечення їх роботи і додаткових витрат. Сьогодні аерозольні системи встановлюються у виробничих, адміністративних та житлових будинках:
• складах і сховищах
• гаражах
• цехах
• офісах
• лабораторіях наукових і навчальних закладів
• на об'єктах енергетики
• на залізничному і автомобільному транспорті
• на морських і річкових суднах

Еліт-Сервіс: абсолютна пожежна безпека

Приклади встановлених систем пожежогасіння:

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея