(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Монтаж технических средства охраны

Група компаній "Еліт-Сервіс" здійснює поставку, монтаж, обслуговування систем:

- охоронної, тривожної сигналізації, пожежної сигналізації;
- контролю і управління доступом;
- відеоспостереження;
- охорони периметру;
- інженерних загорож, колючого дроту.

Надійність
- 19 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Будучи дилерами ряду вітчизняних і зарубіжних виробників систем охоронного призначення ми можемо запропонувати своїм клієнтам доступні ціни на весь асортимент обладнання. Більш того, якщо Ви замовляєте будь-яку з наших послуг (пультова, фізична охорона, пожежний моніторинг), ми встановимо Вам необхідні системи за ціною виробника, або розглянемо варіант передачі його в оренду на весь термін дії договору.

Детально про охоронні системиВстановлення технічних засобів охорони: різновид систем

Охоронне обладнання (технічні засоби охорони) - системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей і / або майна. Технічні засоби охорони, в залежності від виконуваних завдань можна умовно виділити в наступні групи:

Системи охоронної сигналізації. Устаткування, призначене для автоматичного виявлення спроб порушення меж охоронюваних зон об'єкта без деталізації і можливості аналізу (визначення і ідентифікації порушника і.т.д.). Системf складається з охоронних датчиків різного принципу дії, функції яких полягають в контролі охоронюваних зон об'єкта на предмет наявності руху, звуку, руйнування, відкривання, і.т.п. Інформація від датчиків надходить на приймально-контрольний прилад, який формує тривожне повідомлення і в залежності від налаштувань передає його або на пульт централізованого спостереження охоронної компанії, або власнику системи на встановлені номери мобільних телефонів. Також, приймально-контрольний прилад може в автоматичному або ручному режимі активувати систему оповіщення на об'єкті (світло-звуковий оповіщувач), або інші системи реагування (наприклад газогенератор, піропатрон, інші).

Системи протипожежного призначення. Являють собою системи автоматичної пожежної сигналізації, пожежогасіння, димовидалення і вентиляції. Принцип роботи аналогічний принципу роботи охоронних систем за винятком того, що функціонально системи призначені для виявлення загоряння і задимлення з подальшим пригніченням небезпечних зон.

Системи відеоспостереження. Устаткування, призначене для контролю стану на об'єкті, що охороняється з можливістю аналізу, ідентифікації порушників, архівування інформації для подальшого перегляду. Як правило, система передбачає роботу спільно з оператором і не може бути в повній мірі задіяна в автоматичному режимі охорони, хоча ці функції і передбачені. Тому, в основному використовується для посилення постів фізичної охорони, або систем сигналізації для проведення аналізу на предмет визначення причин порушення охоронюваних зон.

Системи контролю і управління доступом. Устаткування, призначене для автоматичного обмеження доступу на об'єкти, що охороняються шляхом створення механічних перешкод (двері, шлагбауми, ворота), відкриття яких без спеціальних приладів (брелоки, картки, кодові клавіатури) неможливий.

Системи охорони периметра і периметрова сигналізація. Устаткування охоронної сигналізації призначене для охорони відкритих ділянок місцевості. Специфіка його роботи пов'язана з особливостями використання обладнання в умовах впливу кліматичних факторів. Принцип роботи аналогічний системам охоронної сигналізації.

Інженерні загородження. Механічні засоби, призначені для запобігання безперешкодного перетину охоронюваних зон. До інженерних загороджень відносяться паркани, огорожі з колючого дроту, колючо-ріжучих стрічок, інше.


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея