(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Монтаж технических средства охраны

Група компаній "Еліт-Сервіс" здійснює поставку, монтаж, обслуговування систем:

- охоронної, тривожної сигналізації, пожежної сигналізації;
- контролю і управління доступом;
- відеоспостереження;
- охорони периметру;
- інженерних загорож, колючого дроту.

Ліцензії, сертифікати

Будучи дилерами ряду вітчизняних і зарубіжних виробників систем охоронного призначення ми можемо запропонувати своїм клієнтам доступні ціни на весь асортимент обладнання. Більш того, якщо Ви замовляєте будь-яку з наших послуг (пультова, фізична охорона, пожежний моніторинг), ми встановимо Вам необхідні системи за ціною виробника, або розглянемо варіант передачі його в оренду на весь термін дії договору.

Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Встановлення технічних засобів охорони: різновид систем

Охоронне обладнання (технічні засоби охорони) - системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей і / або майна. Технічні засоби охорони, в залежності від виконуваних завдань можна умовно виділити в наступні групи:

Системи охоронної сигналізації. Устаткування, призначене для автоматичного виявлення спроб порушення меж охоронюваних зон об'єкта без деталізації і можливості аналізу (визначення і ідентифікації порушника і.т.д.). Системf складається з охоронних датчиків різного принципу дії, функції яких полягають в контролі охоронюваних зон об'єкта на предмет наявності руху, звуку, руйнування, відкривання, і.т.п. Інформація від датчиків надходить на приймально-контрольний прилад, який формує тривожне повідомлення і в залежності від налаштувань передає його або на пульт централізованого спостереження охоронної компанії, або власнику системи на встановлені номери мобільних телефонів. Також, приймально-контрольний прилад може в автоматичному або ручному режимі активувати систему оповіщення на об'єкті (світло-звуковий оповіщувач), або інші системи реагування (наприклад газогенератор, піропатрон, інші).

Системи протипожежного призначення. Являють собою системи автоматичної пожежної сигналізації, пожежогасіння, димовидалення і вентиляції. Принцип роботи аналогічний принципу роботи охоронних систем за винятком того, що функціонально системи призначені для виявлення загоряння і задимлення з подальшим пригніченням небезпечних зон.

Системи відеоспостереження. Устаткування, призначене для контролю стану на об'єкті, що охороняється з можливістю аналізу, ідентифікації порушників, архівування інформації для подальшого перегляду. Як правило, система передбачає роботу спільно з оператором і не може бути в повній мірі задіяна в автоматичному режимі охорони, хоча ці функції і передбачені. Тому, в основному використовується для посилення постів фізичної охорони, або систем сигналізації для проведення аналізу на предмет визначення причин порушення охоронюваних зон.

Системи контролю і управління доступом. Устаткування, призначене для автоматичного обмеження доступу на об'єкти, що охороняються шляхом створення механічних перешкод (двері, шлагбауми, ворота), відкриття яких без спеціальних приладів (брелоки, картки, кодові клавіатури) неможливий.

Системи охорони периметра і периметрова сигналізація. Устаткування охоронної сигналізації призначене для охорони відкритих ділянок місцевості. Специфіка його роботи пов'язана з особливостями використання обладнання в умовах впливу кліматичних факторів. Принцип роботи аналогічний системам охоронної сигналізації.

Інженерні загородження. Механічні засоби, призначені для запобігання безперешкодного перетину охоронюваних зон. До інженерних загороджень відносяться паркани, огорожі з колючого дроту, колючо-ріжучих стрічок, інше.

Детально про охоронні системи
Фотогалерея