(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Як правило, встановити пожежну сигналізацію вирішують або на етапі отримання дозвільних документів на право діяльності, або після візиту інспектора органу пожежного нагляду.

Наша компанія не тільки зніме з Вас тягар відповідальності, але і на ділі забезпечить постійну працездатність системи автоматичної пожежної сигналізації. Ми підготуємо проект і встановимо обладнання, що відповідає всім нормативним вимогам та забезпечить надійну пожежну безпеку, простоту в експлуатації і обслуговуванні.

Ліцензії, сертифікати

Після введення пожежної сигналізації в експлуатацію ми забезпечимо підключення системи на наш пожежний пульт і якісне регламентне обслуговування.

Вітчизняною нормативною базою суворо регламентований перелік будівель і споруд, що підлягають оснащенню устаткуванням автоматичної сигналізації. Але важливо розуміння того, що кінцевою метою установки пожежної сигналізації є порятунок життя людей і мінімізація матеріальних збитків.


Як замовити встановлення системи пожежної сигналізації:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Типовий комплект системи пожежної сигналізації і орієнтовні ціни:

Приймально-контрольний прилад

Сповіщувачі, тривожна кнопка

 

Орієнтовна вартість


Типовий комплект системи пожежної сигналізації включає в себе приймально-контрольний прилад (з можливістю підключення на пульт пожежного моніторингу, або автономної роботи), теплові, димові, ручні сповіщувачі (датчики), світло-звуковий оповіщувач (сирену). Визначення складу устаткування для кожного об'єкта індивідуальне і узгоджується з замовником. При цьому ми пропонуємо різні варіанти апаратури з метою оптимізації вартості системи без втрати якості пожежної безпеки.


Ми виконуємо комплекс робіт і послуг протипожежного призначення:

проектування, монтаж, обслуговування систем пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння (водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного), димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу, захисту від розряду блискавки;

роботи з вогнезахисної обробки матеріалів і конструкцій;

пультове спостереження систем пожежної сигналізації.


Детально про інші послуги протипожежного призначення:

 
Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Пожежна сигналізація, яку можна придбати у нашої компанії — запорука безпеки Вашого майна.

Автоматичні системи пожежної сигналізації та пожежогасіння є комплексом технічних засобів, призначених для достовірного і своєчасного визначення факту загоряння, або задимлення з реагуванням шляхом передачі тривожного сповіщення на пульт пожежного моніторингу, включення системи оповіщення про пожежу, а також засобів активного пожежогасіння.

Система включає в себе пристрої виявлення (датчики і сповіщувачі), а також приймально-контрольні панелі, що аналізують інформацію, що надходить від пристроїв і формують керуючі сигнали.

Датчики пожежної сигналізації відрізняються принципом дії чутливого елемента, типом контрольованих параметрів навколишнього середовища і способом передачі інформації про спрацьовування на приймально-контрольну панель. Поряд з автоматичними датчиками на об'єкті встановлюють ручні сповіщувачі (тривожні кнопки), що дозволяють задіяти «людський фактор» в своєчасному виявленні загоряння.

Типи систем пожежної сигналізації по локалізації сигналів

• неадресні (аналогові) системи;
• адресні (цифрові) системи;
• комбіновані (аналогово-цифрові).

Застосування простої і недорогої неадресної системи доцільно на невеликих об'єктах. При цьому датчики мають фіксований поріг чутливості і об'єднані загальним шлейфом в одну або кілька груп. У разі спрацювання одного з датчиків формується загальний сигнал тривоги. При цьому можна встановити джерело спрацьовування лише з точністю до номера шлейфа (приміщення, будівля).

У адресних системах пожежної сигналізації в лінії зв'язку між датчиком і приймально-контрольною панеллю реалізований протокол інформаційного обміну, що передає на панель не тільки сигнал про спрацювання, а й номер датчика, що дозволяє більш точно локалізувати джерело загоряння.

У комбінованих системах пожежної сигналізації об'єднані обидві технології, використовуються адресні і аналогові датчики. Подібні системи дозволяють зробити гнучку адаптацію до умов на об'єкті.

Пожежна сигналізація — ціна доступніша з Еліт-Сервіс!

Вартість пожежної сигналізації безпосередньо залежить не тільки від якості обладнання, використаного при монтажі системи, але і від кваліфікації та злагодженості роботи фахівців-установників. Пожежна сигналізація, обладнання для монтажу якої придбано у надійної компанії, є запорукою збереження приватного і корпоративного майна.

Пожежогасіння і пожежна сигналізація, встановлені фахівцями компанії Еліт-Сервіс забезпечать збереження не тільки матеріальних цінностей компанії або приватної особи, але і запобіжить моральній шкоді.

Приклади встановлених систем пожежної сигналізації:

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея