(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

Консультація, замовлення послуг:

фізична охорона: (050) 396-71-88

пультова охорона, технічні засоби безпеки: (095) 876-16-72

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Як правило, встановити пожежну сигналізацію вирішують або на етапі отримання дозвільних документів на право діяльності, або після візиту інспектора органу пожежного нагляду.

Наша компанія не тільки зніме з Вас тягар відповідальності, але і на ділі забезпечить постійну працездатність системи автоматичної пожежної сигналізації. Ми підготуємо проект і встановимо обладнання, що відповідає всім нормативним вимогам та забезпечить надійну пожежну безпеку, простоту в експлуатації і обслуговуванні.

Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Після введення пожежної сигналізації в експлуатацію ми забезпечимо підключення системи на наш пожежний пульт і якісне регламентне обслуговування.

Вітчизняною нормативною базою суворо регламентований перелік будівель і споруд, що підлягають оснащенню устаткуванням автоматичної сигналізації. Але важливо розуміння того, що кінцевою метою установки пожежної сигналізації є порятунок життя людей і мінімізація матеріальних збитків.


Як замовити встановлення системи пожежної сигналізації:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Типовий комплект системи пожежної сигналізації і орієнтовні ціни:

Приймально-контрольний прилад

Сповіщувачі, тривожна кнопка

 

Орієнтовна вартість


Типовий комплект системи пожежної сигналізації включає в себе приймально-контрольний прилад (з можливістю підключення на пульт пожежного моніторингу, або автономної роботи), теплові, димові, ручні сповіщувачі (датчики), світло-звуковий оповіщувач (сирену). Визначення складу устаткування для кожного об'єкта індивідуальне і узгоджується з замовником. При цьому ми пропонуємо різні варіанти апаратури з метою оптимізації вартості системи без втрати якості пожежної безпеки.


Ми виконуємо комплекс робіт і послуг протипожежного призначення:

проектування, монтаж, обслуговування систем пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння (водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного), димовидалення, вентиляції, оповіщення про пожежу, захисту від розряду блискавки;

роботи з вогнезахисної обробки матеріалів і конструкцій;

пультове спостереження систем пожежної сигналізації.


Детально про інші послуги протипожежного призначення:

 
Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн
Про компанію

Пожежна сигналізація, яку можна придбати у нашої компанії — запорука безпеки Вашого майна.

Автоматичні системи пожежної сигналізації та пожежогасіння є комплексом технічних засобів, призначених для достовірного і своєчасного визначення факту загоряння, або задимлення з реагуванням шляхом передачі тривожного сповіщення на пульт пожежного моніторингу, включення системи оповіщення про пожежу, а також засобів активного пожежогасіння.

Система включає в себе пристрої виявлення (датчики і сповіщувачі), а також приймально-контрольні панелі, що аналізують інформацію, що надходить від пристроїв і формують керуючі сигнали.

Датчики пожежної сигналізації відрізняються принципом дії чутливого елемента, типом контрольованих параметрів навколишнього середовища і способом передачі інформації про спрацьовування на приймально-контрольну панель. Поряд з автоматичними датчиками на об'єкті встановлюють ручні сповіщувачі (тривожні кнопки), що дозволяють задіяти «людський фактор» в своєчасному виявленні загоряння.

Типи систем пожежної сигналізації по локалізації сигналів

• неадресні (аналогові) системи;
• адресні (цифрові) системи;
• комбіновані (аналогово-цифрові).

Застосування простої і недорогої неадресної системи доцільно на невеликих об'єктах. При цьому датчики мають фіксований поріг чутливості і об'єднані загальним шлейфом в одну або кілька груп. У разі спрацювання одного з датчиків формується загальний сигнал тривоги. При цьому можна встановити джерело спрацьовування лише з точністю до номера шлейфа (приміщення, будівля).

У адресних системах пожежної сигналізації в лінії зв'язку між датчиком і приймально-контрольною панеллю реалізований протокол інформаційного обміну, що передає на панель не тільки сигнал про спрацювання, а й номер датчика, що дозволяє більш точно локалізувати джерело загоряння.

У комбінованих системах пожежної сигналізації об'єднані обидві технології, використовуються адресні і аналогові датчики. Подібні системи дозволяють зробити гнучку адаптацію до умов на об'єкті.

Пожежна сигналізація — ціна доступніша з Еліт-Сервіс!

Вартість пожежної сигналізації безпосередньо залежить не тільки від якості обладнання, використаного при монтажі системи, але і від кваліфікації та злагодженості роботи фахівців-установників. Пожежна сигналізація, обладнання для монтажу якої придбано у надійної компанії, є запорукою збереження приватного і корпоративного майна.

Пожежогасіння і пожежна сигналізація, встановлені фахівцями компанії Еліт-Сервіс забезпечать збереження не тільки матеріальних цінностей компанії або приватної особи, але і запобіжить моральній шкоді.

Приклади встановлених систем пожежної сигналізації:


Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея