(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРА

Організація охорони протяжних ділянок місцевості (периметрів) не таке вже й легке завдання, як може здатися на перший погляд. Вибір технічних засобів охорони периметра, інженерних споруд з урахуванням специфіки місцевості, кліматичних умов, а також ряду додаткових обмежень вимагають кваліфікованого підходу і наявності досвіду.
Фахівці групи компаній "Еліт-Сервіс" мають досвід реалізації різнопланових проектів побудови систем охорони периметрів об'єктів різних категорій (аеропортів, складів військового майна, промислових підприємств, заміських будинків, і.т.д.).

Ліцензії, сертифікати

Для контролю стану системи ми встановимо локальний пульт охорони периметра, який забезпечує автоматизацію процесу охорони об'єкта. Також ми можемо встановити додатково систему відеоспостереження для дистанційного контролю ділянок на яких відбувається порушення режиму охорони.


Ми готові запропонувати Вам наступні типи систем охорони периметра:
Інфрачервоні (активні і пасивні);
Радіопроменеві активні одно- і двохпозиційні;
ємнісні;
Проводно-радіохвильові;
Вібраційні.

Як замовити встановлення системи охорони периметру:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.


Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Приклади і основні характеристики систем охорони периметра

Радіопроменеві активні однопозиційні системи охорони периметра

система охраны периметра 1

Принцип дії даної категорії систем охорони периметра заснований на методі лінійної частотної модуляції, де робоча частота генератора лінійно змінюється в невеликих межах. СВЧ передавач приймально-передавального модуля працює в режимі, що задається генератором лінійно змінюється напруги, випромінює в охоронювану зону електромагнітні коливання, які відбиваючись від навколишніх предметів потрапляють на СВЧ приймач приймально-передавального модуля, утворюючи зону виявлення. При появі в зоні виявлення порушника, зміни сигналу, викликані доплеровским ефектом, активізують видачу системою тривожного сповіщення.

Довжина зони виявлення - регульована (до декількох десятків метрів, в залежності від моделі). Ширина зони виявлення - до 10-15 м. Зона відторгнення від інженерних огорож до осі симетрії зони виявлення - не менше 5 м.

Система охорони периметра забезпечує видачу тривожного сповіщення при:
• перетині людиною зони виявлення зі швидкістю 0,3 - 6 м / сек;
• пропажі або зниженні напруги живлення нижче норми;
• спробі розтину сповіщувача;
• спробі демонтажу сповіщувача.

Радіопроменеві активні 2-х позиційні системи охорони периметра

система охраны периметра 2

Принцип дії: Cтворення уздовж поверхні землі електромагнітного бар'єру, при перетині якого порушником видається команда на включення засобів тривожної сигналізації. Незвичайний діапазон випромінювання 61,25 ГГц забезпечує рішення двох тактичних завдань: забезпечення повної електромагнітної сумісності з будь-яким обладнанням; забезпечення маскируемое електромагнітного випромінювання і забезпечення скритності роботи. Система впевнено виявляє подолання зони, що охороняється порушником, що рухаються зі швидкістю від 0,1 до 7,0 м / с в повний зріст або зігнувшись до висоти 0,7 м і, за оцінкою розробників, не реагує на дрібних тварин і птахів.

Конструкція системи охорони периметра допускає її кріплення на різних опорах (в тому числі на стійках і козирках дахів). Забезпечується безперервна цілодобова робота в будь-яких погодних умовах в інтервалі температур навколишнього середовища ± 50 ° С.

• Протяжність зони виявлення 300 м
• Ширина зони виявлення в середині 1,2 м
• Частота випромінювання 61,25 ГГц
• Період напрацювання на відмову 15 000 ч
• Рекомендована висота установки 0,5 ... 0,8 м
• Протяжність "мертвої" зони 0 ... 5,0 м
• Середня випромінювана потужність, не більше 5 мВт

система охраны периметра 3

Ємнісні системи охорони периметра

Ємнісні засоби охорони периметра служать для охорони протяжних ділянок місцевості і периметрів об'єктів шляхом блокування верхньої частини огорож, виконаних з бетону, цегли, дерева, металевих решіток тощо Емкостное засіб виявлення являє собою антенну систему - ланцюг провідних елементів (чутливий елемент), що зміцнюються на ізоляторах по периметру об'єкта та з'єднаних в загальний електричний контур.Охоронна система підключена до електронного блоку, який видає сигнал тривоги при зміні ємності антенного пристрою щодо землі. Ємнісні системи охорони периметра використовують ефект зміни характеристик електричного поля при наближенні або дотику порушника до огорожі об'єкта.

Ємнісні засоби виявлення можуть встановлюватися на будь-яких видах огорож, дахах будівель, козирках воріт і хвірток. Вони використовуються на перетинають периметр технологічних конструкціях (повітряних трубопроводах і підземних колекторах). Їх застосування найбільш ефективно на об'єктах, що мають механічно міцні огорожі, обладнаних в'їзними орними або розсувними воротами, а також на периметрах зі складною конфігурацією і рельєфом.

Технічні характеристики ємнісної системи охорони периметра:• Довжина охороняється кордону, м до 500
• Напруга електроживлення, В, не більше 20-30
• Споживання енергії, Вт не більше 0,5
• Діапазон робочих температур, ° С -50 ... + 50

система охраны периметра 4

Проводно-радіохвильові системи охорони периметра

Двухпровідна система, 2 варіанти установки: "козирок" до 250м. і "наземного" до 200м., процесорна обробка сигналу, режим "НАВЧАННЯ", самодіагностика працездатності, робота на різних типах загороджень, SMD - монтаж, -40 ° до + 65 ° С Принцип дії системи охорони периметра заснований на створенні об'ємної зони виявлення « козиркового »типу навколо чутливого елемента (ЧЕ) з двох ізольованих проводів, закріплених паралельно один одному на діелектричних консолях. Провода утворюють, так звану, «відкриту антену» або лінійну частину (ЛЧ) системи. До одного її кінця підключається передавач, а до іншого приймач. Зміна параметрів електромагнітної хвилі, що розповсюджується від передавача до приймача викликає тривожне повідомлення при перетині зони виявлення порушником.

Консолі розміщуються з кроком 4 - 6 метрів по периметру об'єкта охорони в Києві і встановлюються на загородженнях, стовпах, деревах, стінах будівель і т. п. Система працездатна і не видає тривожного сповіщення при:
• дії опадів у вигляді дощу, туману і снігу;
• впливу сонячної радіації;
• вітряної погоди зі швидкістю до 30 м / сек;
• русі в зоні виявлення дрібних тварин (щур, кішка);
• посадці на провід ЛЧ птахів (розміром не більше ворони);
• русі транспорту на відстані не менше 2 м від проводів лінійної частини;
• впливу електромагнітних завад по ГОСТ Р 50009-92.

система охраны периметра 5

Вібраційні системи охорони периметра

Датчик для виявлення людини, що викликає механічні дії на козирок у вигляді спіралі з армованого колючого дроту Єгоза, сітки "Рабица" і т.д. - це розподілені по довжині два чутливих елемента - 2Х205м. Вихідне реле., RS485. Живлення 12 ... 36В (6мА). -50 ... + 50 ° С. Комплект: електронний блок, чутливі елементи - трибоелектричних кабель 2Х200м, трубка гумова для підв'язки 60м, дріт алюмінієвий 250м, кабелі живлення і для RS485, кріплення для стіни. Можлива поставка з чутливими елементами різної довжини до 2х1000м і поелементно.

Принцип роботи вібраційної системи охорони периметра:

Датчик в своїй роботі використовує трибоелектричних ефект, іншими словами, виникнення ЕРС між провідниками в чутливому елементі при його деформації. Отриманий від чутливого елемента сигнал посилюється, селектіруется і обробляється мікропроцесором, де і приймається рішення про видачу сигналів тривоги або несправності на станційну апаратуру за двома можливими каналами зв'язку за допомогою розмикання контрольного шлейфу або по цифровому промислового інтерфейсу RS-485.• Кількість охоронюваних ділянок: 2;
• Довжина охороняється ділянки: до 200 метрів;
• Ймовірність виявлення порушника - 0.95;
• Час напрацювання на помилкове спрацьовування не менше 720 годин для ділянки 200 м;
• Час готовності після подачі живлення не більше 30 сек;
• Час готовності після видачі сигналу спрацьовування не більше 5 сек;
• Вид вихідного сигналу: розмикання "сухих" контактів реле на час перебування порушника в зоні виявлення, але не менше, ніж на 3 секунди, Для зв'язку з комп'ютером - послідовний інтерфейс RS-485;
• Повний контроль і управління режимами датчика.

Датчик не спрацьовує від птахів і дрібних тварин, від проїжджаючого автотранспорту, вітрових навантажень при швидкості вітру до 20 м / с; Перевірка працездатності датчика може здійснюватися дистанційно; Харчування датчика здійснюється постійною напругою 12 ... 36 В; Потужність, споживана датчиком не більше 0.15 Вт при напрузі живлення 24 В; Встановлений термін служби виробу - 8 років. Датчик розрахований на цілодобову роботу, охорону об'єкта  в умовах відкритого простору і зберігає свої характеристики при температурі навколишнього середовища від мінус 50 град. З до плюс 50 град. С і відносній вологості повітря до 98% при температурі 35 град. С.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея