(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Охоронна сигналізація

Наші фахівці протягом декількох годин встановлять систему охоронної сигналізації для будь-якого типу об'єкта. Ми пропонуємо варіанти універсального обладнання, яке може бути підключено до більшості пультів охорони. В даному випадку, якщо у Вас в подальшому з якої-небудь причини виникло бажання змінити постачальника охоронних послуг - процес перепрограмування приладу займе 5 хвилин без додаткових витрат. У цьому наша головна перевага. Ми не намагаємося "прив'язати" клієнта до свого пульту встановлюючи ексклюзивне і рідко вживане обладнання охоронної сигналізації.

Працюючи з замовником ми обов'язково надамо всю необхідну консультативну та практичну допомогу, яка дозволить з 100% гарантією вберегти майно та цінні речі від чужих рук.


Мы виконуємо комплекс робіт:

монтаж і налагодження обладнання;
технічне обслуговування системи;
комплекс пультової охорони, що включає у себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації і виїзд мобільних груп охорони при надходженнні тривожних сповіщень.


Типовий комплект системи охоронної сигналізації і орієнтовні ціни:

Приймально-контрольний прилад

Сповіщувачі, тривожна кнопка

 

Орієнтовна вартість


Як замовити установку системи охороної сигналізації:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.

Ліцензії, сертифікати


Охоронна сигналізація в Україні: установка


Охоронна сигналізація - комплекс технічних засобів, призначений для визначення несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється (територію, приміщення, пр.), Формування і передачу тривожного сповіщення для оповіщення про подію. Варіантів і виробників систем охоронної сигналізації безліч, але, як правило, все їх об'єднують деякі загальні принципи.

Загальна схема системи охоронної сигналізації виглядає наступним чином:

Складовими частнинами системи охоронної сигналізації є:

• охоронні сповіщувачі;
• приймально-контрольний прилад з клавіатурою;
• пристрої оповіщення про тривогу;

Охоронні сповіщувачі (датчики) - це «очі» і «вуха» охоронної сигналізації. Датчики встановлюються в різних місцях для виявлення порушника. Типів, класів і підкласів різних датчиків налічується більше двох десятків, але основною відмінністю їх один від одного вважається завдання, яке вони повинні виконати.

Серед основних завдань для датчиків слід виділити:

• захист периметра (виявлення порушника при перетині ним певної умовної риси відкритій місцевості);
• захист площі (обсягу) - виявлення відвідувача при переміщенні на певній території (у приміщенні);
• захист дверей (реагування на відкриття дверей);
• захист вікон (реагування на відкриття, руйнування вікон);
• захист будівельних конструкцій (реагування на руйнування стін, підлоги, стелі).

Для виконання кожної з задач існує кілька варіантів датчиків, як правило, з різними фізичними принципами виявлення порушника і в конкретному випадку з урахуванням специфіки кожного об'єкта фахівцями визначаються найбільш оптимальні за характеристиками і обмеженням.

Інформація від датчиків по дротах, або радіоканалу передається на приймально-контрольний прилад (в різних джерелах можна зустріти назву «централь», або ППК), який є «мозковим центром» системи охоронної сигналізації. Приймально-контрольний прилад приймає всю інформацію про порушення в зоні дії датчиків, і формує тривожний сигнал, передає його на пульт охоронної компанії, і (або) власнику об'єкта на якому встановлена ​​сигналізація. Також, в програмних установках приладу, можливе включення світло-звукового оповіщувача (сирени), або інших виконавчих пристроїв (Наприклад, блокування дверей, що опускаються решітки і жалюзі, пр.). Як правило, управління приладом (програмування, постановка під охорону і зняття з під охорони) відбувається за допомогою виносної, або вбудованої клавіатури. У сучасних системах охоронної сигналізації для будинку реалізована можливість управління за допомогою смартфона (мобільного телефону). Власнику системи доступні функції віддаленої постановки (зняття) системи під охорону, отримання повної інформації про стан датчиків, тривожною і службової інформації і всі події, управління будь-якими виконавчими пристроями.


Монтаж тривожної сигналізації


Монтаж системи охоронної сигналізації виконується у 3 етапи:

• прокладка кабелів зв'язку (в разі, якщо використовуються провідні, а не радіоканальні датчики);
• монтаж обладнання (датчиків, приймально-контрольного приладу, клавіатури, оповіщувача);
• програмування приймально-контрольного приладу.

Для професійної охоронної компанії, якщо не стоїть завдання прокладки кабелів прихованим способом (штроблення, закладення, штукатурка), установка охоронної сигналізації на середньостатистичному об'єкті (1-3 кабінету) може бути виконана протягом 1 робочого дня. У разі необхідності використання прихованої проводки, роботи з прокладання кабелів здійснюються на етапі будівництва, або капітального ремонту. Також, сьогодні досить широко використовуються радіоканальні датчики, установка яких не вимагає прокладки кабелів зв'язку, що для багатьох зручно з естетичної точки зору. Але є і свої мінуси: більш висока вартість самих датчиків і необхідність регулярної заміни елементів живлення в кожному з них. Якщо ви не є технічним фахівцем в охоронній сфері, не намагайтеся купити ограни сигналізацію для дому та встановити систему самостійно. Існує безліч особливостей, починаючи від специфіки підбору конкретних датчиків, способів їх установки і протипоказань для використання в деяких випадках. Тому, велика ймовірність того, що встановивши систему тривожної сигналізації самостійно, або довіривши її установку не профільному фахівцеві ви отримаєте додаткові проблеми: значна кількість «помилкових» сработок, наявність «мертвих» зон, якими може скористатися зловмисник.

Також, обережно слід ставитися до пропозицій приватних «майстрів-електриків», або будівельних компаній, якщо вони не спеціалізуються в цій галузі. У подібних випадках замовнику можуть запропонувати варіант системи сигналізації «широкого вжитку» (в основному подібне представлено у вигляді недорогих готових комплектів в будівельних, або інтернет-магазинах), який, на перший погляд, виконує всі функції, але не зможе бути підключений на пульт охоронної фірми через відмінності протоколів обміну з вітчизняними системами централізованої охорони. У такому випадку, ви ризикуєте залишитися з іграшкою, яка вміє тільки включати сирену і, в кращому випадку, передати вам SMS повідомлення про подію на об'єкті. Також, слід розуміти, що відсутність технічної підтримки, сервісних центрів для подібних пристроїв переводить їх у розряд одноразових.

Тому, для установки охоронної сигналізації для квартири в Києві все ж краще звернутися в компанію, яка займається централізованою охороною. Навіть, якщо сьогодні ви не плануєте підключатися на пульт і автономна сигналізація вас влаштовує, вам поставлять універсальне обладнання, яке буде ремонтопрігодним, і в подальшому, якщо ваші плани зміняться, ви зможете використовувати його більш функціонально.


Основні переваги роботи з «Еліт-Сервіс»


Надійність

Понад 20 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея