(067) 558-36-81
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Про компанію

Заснована в 2001 році група охоронних компаній "Еліт-Сервіс" більше 20 років є надійним партнером у сфері надання комплексних охоронних послуг.

Еліт-Сервіс - член Української федерації професіоналів безпеки, Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі і учасник об'єднання найбільших регіональних охоронних підприємств "Стратегічний альянс безпеки".

Надійність
- 20 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

Наші послуги

Наші підприємства надають повний спектр охоронних послуг: фізична і пультова охорона об'єктів, проектування, монтаж, обслуговування систем охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження, пожежогасіння та димовидалення. Ми маємо значний досвід роботи з різними категоріями об'єктів: банківські установи та торговельні мережі, кафе і ресторани, промислові об'єкти і невеликі офіси, навчальні заклади, будівельні майданчики, квартири та заміські будинки. Перевірені часом варіанти і технічні рішення по організації охорони будь-якого об'єкта дозволяють нам виконувати поставлені завдання швидко, якісно і за оптимальною для замовника ціною.

Регіони, у яких надаються послуги нашою компанією:

1. м.Київ, Київська область
2. Східний регіон (мм. Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Артемівськ, Дружківка, Красноармійськ, Краматорськ, Костянтинівка, Маріуполь).
3. Центральний регіон (мм. Полтава, Кременчук, Покровск, Суми, Харків).
4. Південно-східний регіон (мм. Запоріжжя, Мелітополь, Дніпро, Кривий Ріг, Днепроздержінск, Павлоград, Енергодар).
5. Південний регіон (мм. Херсон, Нова Каховка, Миколаїв, Одеса).
6. Західний регіон (мм. Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Львів).


Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 27 грн/год
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 300 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від (договірна)
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Наші відмінності і переваги.

Понад 6 тисяч охоронних організацій в Україні і кілька сот охоронних фірм в Києві надають замовнику не тільки широкий вибір, а й ставлять перед непростим завданням, як йому визначити надійного партнера.

З 6 тисяч ліцензованих на проведення охоронної діяльності фірм, наданням послуг охорони в дійсності займається не більше 1,5 тисяч підприємств, з яких не більше 300 організацій здійснюють ці послуги на професійній основі, як основний вид діяльності. Серед охоронних фірм в столиці, наприклад, лише 20-30 компаній позиціонують себе в цій діяльності в засобах масової інформації, рекламних майданчиках і каталогах, підтримуючи актуальність інформації про свої послуги і контактах. Слід зауважити, що не дивлячись на рекламні твердження, багато учасників ринку спеціалізуються у вузькому сегменті послуг. Тому, замовнику, в залежності від того, яке завдання в сфері безпеки перед ним стоїть, слід звернути увагу на спеціалізацію охоронного підприємства, його сильні сторони, відмінності від інших учасників ринку, можливі переваги в тому, якому іншому напрямку.

Широка географія діяльності.

Ми працюємо по всій території України, що може бути цікавим для корпоративних замовників, що мають мережу об'єктів в різних регіонах. Нас заслужено вважають однією з кращих охоронних фірм, які здатні в мінімальні терміни забезпечити організацію охорони значної кількості об'єктів, що розміщені у різних населених пунктах.


У нас встановлено пультове обладнання різних виробників.

Ми можемо підключати раніше обладнані об'єкти без заміни приладів і без додаткових витрат з боку клієнтів.


Наші клієнти мають можливість заміни охоронної компанії в будь-який час без додаткових витрат.

Деякі охоронні агентства самостійно виробляють охоронне устаткування, роблячи на цьому акцент. При цьому замовникові не пояснюється факт того, що дане обладнання підтримується тільки пультами цього ж виробника і він не зможе в подальшому змінити постачальника охоронних послуг без заміни обладнання та додаткових витрат. Ми ж орієнтуємо своїх клієнтів на універсальні прилади, які підтримуються більшістю пультових організацій і, не маючи корпоративної зацікавленості, об'єктивно оцінюємо якість пропонованої продукції.


З метою надання якісних послуг ми посилюємо свій потенціал взаємодіючи із значною кількістю партнерів.

Практичний приклад. Деякі компанії для отримання максимального прибутку використовують виключно власні мобільні групи реагування, незалежно від їх кількості та зон постійної дислокації. При цьому клієнтові не пояснюється факт того, що гарантований час прибуття групи протягом 10 хвилин можливий при наявності у охоронної організації в Києві, наприклад, не менше 65 автопатрулів, розосереджених в суворо визначених місцях. Такої кількості автотранспорту немає, і в найближчі десятиліття не буде ні у приватних компаній, ні в структурі Державної служби охорони (поліції охорони). Що це означає? Реальний час прибуття груп охоронних фірм, які намагаються надати послуги без використання партнерів може скласти 20-30 хвилин, яких достатньо для скоєння крадіжки. Що пропонуємо ми? У 2016 році в Україні створена об'єднана Національна мережа реагування недержавних служб охорони. Найбільша в країні (більше 600 одиниць автопатрулів в 199 населених пунктах) мережа в м.Києві складається з 86 автомашин. Використання власних груп у взаємодії з партнерами дозволяє нам гарантувати час реагування в межах 3-7 хвилин в будь-якій точці міста Києва.


Кожен клієнт важливий для нас.

Аналізуючи відгуки про роботу багатьох охоронних компаній, ми відмовилися від потокової і знеособленою практики взаємодії з клієнтами, прийнятої в державних організаціях і деяких охоронних компаніях, які іменують себе «лідерами» галузі. Індивідуальне закріплення співробітників за клієнтами, персональне обслуговування дозволяє нам бути в курсі ваших проблем і оперативно реагувати на них.

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея

Фотогалерея