(050) 396-71-88
ЕЛІТ-СЕРВІС
ГРУПА ОХОРОННИХ КОМПАНІЙ
Передзвонити Вам?

вул. Борщагівська, 8, оф.1, м. Київ / Працюємо цілодобово

Консультація, замовлення послуг: (050) 396 71 88    (067) 558 36 81

Ціни на наші послуги

У даному розділі представлені ціни на основні послуги та роботи підприємств групи компаній "Еліт-Сервіс".

Слід врахувати, що деякі ціни можуть мати орієнтовний характер, з огляду на неможливість визначення повного обсягу робіт без додаткової інформації від замовника.

Тому, телефонуйте нам і ми разом обговоримо можливість надання Вам не тільки якісної послуги, але і визначимо оптимальний ціновий пакет.

Ліцензії, сертифікати

Ціни на послуги пультової охорони і пожежного спостереження:

СПОСТЕРЕЖЕННЯ - від 150 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, пожежної, технологічної сигналізації без реагування з негайною передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами.
в разі необхідності (за рішенням замовника) - прибуття групи реагування за тарифом - 300 грн за кожен виклик.
 
КВАРТИРА - від 250 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених у квартирах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК - від 500 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених в заміських будинках з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
КОМЕРЦІЙНИЙ ОБ'ЄКТ - від 400 грн/місяць
спостереження за системами охоронної, тривожної, пожежної, технологічної сигналізації, встановлених на комерційних об'єктах з виїздом груп реагування і передачею інформації замовнику за узгодженими телефонними номерами
 
ПОЖЕЖНИЙ МОНІТОРИНГ - від 150 грн/місяць
спостереження за системами пожежної сигналізації, що встановлені на комерційних об'єктах з передачею повідомлення про пожежу в диспетчерські центри Державної служби з надзвичайних ситуацій та інформування замовника за узгодженими телефонними номерами

Ціни на послуги фізичної охорони:

Охорона об'єктів
Денний пост - від 325 грн/12 годин
Нічний пост - від 360 грн/12 годин
Добовий пост - від 500 грн/24 години
Ціни носять орієнтовний характер і можуть бути змінені у будь-яку сторону, в залежності від вимог замовника. Виходячи з власного бюджету, Ви можете запропонувати свою ціну і ми готові її розглянути.
Охорона фізичних осіб (охоронець)
8-годинний режим роботи: 1900 грн + 150 грн за кожну наступну годину
2-годинний режим роботи: 1500 грн + 150 грн за кожну наступну годину
Кількість охоронців - до 35 осіб
 
Забезпечення охорони в екстренних випадках в умовах підвищеної складності
До 20 осіб (попередження за 4 години) - 3600 грн/добу
До 120 осіб (попередження за 11 годин) - 3600 грн/добу
Збір команди в режимі очікування - 1500 грн/добу
 
За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту, спецзасобів, озброєння (травматичне, вогнепальну, зареєстроване в установленому порядку).

Ціни на стандартні комплекти загорожі типу "Єгоза":

Діаметр спіралі, мм / Максимальна довжина бухти, м Ціна за бухту, грн Вартість монтажу, грн / м.п.
400 / 21 1223 35
450 / 23 1354 35
500 / 25 1485 40
600 / 27 1747 40
700 / 24 2117 50
800 / 27 2379 55
900 / 30 2641 60
 
Виріб оцинковано, сердечник - сталевий високовуглецевий дріт діаметром не менше 3,0 мм, скоби - круглі (плоскі), кількість скоб на 1 виток - п'ять штук, стрічка нанесена на сердечник, розташування шипів - радіальне.

 

Особливості формування цін на послуги охорони

Стереотип поведінки більшості покупців полягає в пошуку найменшої ціни однотипного товару. У разі покупки охоронних послуг це правило не спрацьовує. В існуючих економічних умовах ціни на послуги охорони сформовані, практично, всіма учасниками на одному мінімальному рівні. Це об'єктивно викликано тим, що 90% витрат приватних охоронних фірм однакові:

заробітна плата фахівців і охоронців, що сформувалась на ринку праці, вартість охоронного обладнання, яке встановлюється на об'єктах, витрати на експлуатацію автотранспорту реагування, інше.

Тому, навіть побачивши в рекламі охоронної організації ціни, які істотно відрізняються від інших, поставтеся до цього критично. Для пультової охорони, в подібних випадках, широко використовуються маніпуляції дроблення послуг (прихованих платежів), або зниження якості за рахунок здешевлення будь-яких уже мінімізованих раніше складових послуги (що теж іноді має місце і виходить замовнику, в наслідок, «боком»). Побачивши нереально низьку ціну, спробуйте розібратися, що не увійшло в стандартний для ринку пакет охоронних послуг і яка вартість тієї, або іншої додаткової «опції».

У разі послуги фізичної охорони, важливо розуміти одне - вартість не може бути менше середньоринкової заробітної плати охоронця. Так, у Києві, наприклад, середньостатистичний охоронець отримує на руки 300-450 грн. за зміну (в середньому 20-25 грн. / за годину без урахування податків, накладних та інших витрат). Якщо Вам пропонують послугу за ціною, яка менше заробітної плати охоронця, дайте відповідь самі на питання: яким чином буде забезпечена Ваша охорона?

Надійність

Понад 17 років ми надаємо послуги фізичної охорони об'єктів. В охоронному бізнесі, вік компанії - єдиний об'єктивний аргумент на підтримку її декларованих переваг. Охоронний бізнес складний поєднане з безліччю ризиків. Величезна кількість фірм, в тому числі входять на ринок з помпою і блиском не змогло перейти навіть 5-ти річного рубежу. У той же час фірми-довгожителі довели собі і оточуючим вміння справлятися з численними проблемами вже фактом свого тривалого існування. Ризики співпраці з подібними компаніями будуть мінімальні.

Працюємо по всій території України

Ми готові виставити пост фізичної охорони в будь-якому населеному пункті України в найкоротші терміни. Даний підхід цікавий багатьом корпоративним замовникам, що мають об'єкти, що потребують охорони та розподілені в багатьох регіонах.

Мінімальний час підготовки

Організація фізичної охорони одиничних об'єктів здійснюється нами протягом одного дня. Мережеві, розподілені об'єкти можуть бути взяті нами під охорону протягом декількох днів, які необхідні для формування постійного штату, обмундирування та екіпіровки охоронців.

Індивідуальний підхід

З кожним клієнтом ми узгоджуємо побажання і вимоги, згідно з якими формується персонал, режим його роботи, варіанти обмундирування, склад засобів індивідуального захисту та спецзасобів.

Подвійний контроль несення служби

Кожен пост охорони об'єктів контролюється інспекторами охорони нашої компанії і оператором чергової частини. Контролю підлягають своєчасність зміни персоналу, зовнішній вигляд, порядок несення служби і виконання посадових обов'язків на посаді, наявність зауважень з боку замовника.

Посилення постів фізичної охорони об'єктів

Пости фізичної охорони оснащуються засобами тривожної сигналізації . При ускладненні ситуації на допомогу охоронцю прибувають наряди груп оперативного реагування.

Комплексний підхід

Наші компанії спеціалізуються в різних областях сфери безпеки, надаючи, також, послуги проектування, монтажу, обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації , контролю доступу , відеоспостереження , огорожі периметра , пультової охорони і пожежного моніторингу . Надаючи послуги охорони об'єктів в Києві і по Україні ми готові за спеціальними мінімальними цінами надати своїм клієнтам інші послуги в сфері безпеки.

Гнучка цінова політика

Ми завжди знаходимо компроміс з клієнтами у всіх питаннях, пов'язаних з рівнем оплати наших послуг.

Гарантії

Договори на надання послуг фізичної охорони об'єктів укладаються нами з матеріальною відповідальністю. Сума матеріальної відповідальності обговорюється на етапі підписання договору в обов'язковому порядку.

Всі послуги:

Фізична охорона
об'єкти усіх категорій, оптимальні ціни, страхування ризиків, підготовлений персонал
від 15000 грн/місяць
Пультова охорона
у будь-якому місці України, встановлення за 2 години, широка мережа реагування, обладнання у розстрочку
від 250 грн/місяць
Системи охорони
ексклюзивні ціни, готові рішення та комплекти, гарантія на 2 роки, розстрочка платежу
від 4000 грн
Охорона периметра
системи охорони периметру, інженерні загорожі, обладнання прохідних, інтегровані рішення
від 5000 грн
Послуги особистого охоронця
професійно, надійно і комфортно, зустріч і супровід, безпека членів сім'ї
від 15000 грн/місяць
Пожежна безпека
пульт моніторингу, узгодження документації, увесь комплекс робіт і послуг, в будь-якій точці України
від 4000 грн

Фотогалерея