Надійність
- 17 років бездоганної роботи
- член федерації
професіоналів безпеки
Доступність
- різноманітні цінові пакети
- оренда обладнання
- розстрочка оплати
Комфорт
- цілодобово без вихідних
- повний спектр послуг
- по усій території України

КОМПЛЕКС ОХОРОННИХ ПОСЛУГ ПО УСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ


об'єкти усіх категорій
оптимальні ціни
страхування ризиків
підготовлений персонал
від мінімальної

Детальніше...

у будь-якому місці України
встановлення за 2 години
широка мережа реагування
обладнання у розстрочку
від 100 грн/місяць

Детальніше...

ексклюзивні ціни
готові рішення та комплекти
гарантія на 2 роки
розстрочка платежу
від 4000 грн

Детальніше...


системи охорони периметру
інженерні загорожі
обладнання прохідних
інтегровані рішення

Детальніше...

професійно
надійно і комфортно
зустріч і супровід
безпека членів сім'ї

Детальніше...

пульт моніторингу
узгодження документації
увесь комплекс робіт і послуг
в будь-якій точці України

Детальніше...Про компанію і послуги

   Історія групи компаній «Еліт-Сервіс» починається з 2001 року. 17-ти річний досвід професійної роботи - найкращий показник надійності партнера. Членство у найбільшій професійній гільдії - Українській федерації професіоналів безпеки і галузевому об'єднанні організацій роботодавців зобов'язує нас тримати високою планку якості надання послуг та ділової репутації.
   Створення мережі регіональних представництв дозволило нам надавати якісні послуги охорони по всій території України, що важливо для більшості з наших корпоративних партнерів з широкою географією діяльності. У той же час, будь-який з більш ніж 7000 наших клієнтів «не губиться» в бюрократичній машині і принцип - «кожен клієнт індивідуальний і важливий для нас» - не порожній звук, а основа, на якій будується політика компанії.
   Наші підприємства надають повний спектр охоронних послуг: фізична і пультова охорона об'єктів, проектування, монтаж, обслуговування систем охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження, пожежогасіння та димовидалення.
   Ми маємо значний досвід роботи з різними категоріями об'єктів: банківські установи та торговельні мережі, кафе і ресторани, промислові об'єкти і невеликі офіси, навчальні заклади, будівельні майданчики, квартири та заміські будинки. Перевірені часом варіанти і технічні рішення по організації охорони будь-якого об'єкта дозволяють нам виконувати поставлені завдання швидко, якісно і за оптимальною для замовника ціною.


Регіони, у яких надаються послуги нашою компанією:

1. м.Київ, Київська область
2. Східний регіон (мм. Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Артемівськ, Дружківка, Красноармійськ, Краматорськ, Костянтинівка, Маріуполь).
3. Центральний регіон (мм. Полтава, Кременчук, Покровск, Суми, Харків).
4. Південно-східний регіон (мм. Запоріжжя, Мелітополь, Дніпро, Кривий Ріг, Днепроздержінск, Павлоград, Енергодар).
5. Південний регіон (мм. Херсон, Нова Каховка, Миколаїв, Одеса).
6. Західний регіон (мм. Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, Львів).


Послуги охорони Еліт-Сервіс.
За що обирають нас:


Охоронні послуги Еліт-Сервіс надають у будь-якому місці України

Маючи широку мережу представництв, ми готові допомогти Вам в будь-якому регіоні України.

Досвід надання охоронних послуг на об'єктах різних категорій.

Універсальної охорони не буває. Методи охорони об'єктів різних категорій мають суттєві відмінності. Виходячи з нашої практики, кращі охоронні фірми Києва виявляються безпорадними на об'єктах з незнайомою їм специфікою. Тривалий досвід надання охоронних послуг в Києві і по всій території України, робота з різними категоріями об'єктів, а також успішна практика вирішення різноманітних завдань дозволяє нам пропонувати професійні охоронні послуги, практично, в усіх сферах. Зручність роботи з однією компанією з усіх питань, що стосуються безпеки цінується нашими партнерами. Наші підприємства мають досвід організації охорони та обладнання технічними засобами охорони:
банківських установ; • торгівельних мереж і окремих магазинів; • кафе і ресторанів; • готелів; • промислових підприємств (заводів і фабрик); • офісних центрів і невеликих офісів; • учбових закладів; • аптек і лікарень; • адміністративних будівель; • будівельних майданчиків; • автозаправних станцій і нафтосховищ; • квартир і заміських будинків.

Послуги охороннних організацій, Київ - повний комплекс послуг у сфері безпеки

Ми надаємо комплексні послуги, які охоплюють всі питання в сфері безпеки:
фізична охорона, • пультова охорона і пожежний моніторинг,
Проектування, монтаж, обслуговування систем:
охоронної сигналізації, • пожежної сигналізації, • контролю доступу, • відеоспостереження, • пожежогасіння, • димовидалення.

Мінімальний час взяття під охорону.

Окремі об'єкти беруться нами під охорону, а також підключаються на пульт протягом дня звернення. При необхідності комплектування значної кількості постів фізичної охорони, або обладнання мережевих об'єктів (понад 30 одиниць) - час підготовки займає не більше кількох робочих днів.

Підключення на пульт систем різних виробників.

Використання декількох типів пультових систем дозволяє нам підключати об'єкти з вже встановленим раніше обладнанням охоронної та пожежної сигналізації без його заміни. Служба технічної підтримки здійснює перепрограмування приладу на об'єкті, і без додаткових витрат Ви маєте можливість змінити охоронну фірму, якщо не задоволені якістю її послуг.

Охоронні послуги Еліт-Сервіс - найбільша мережа оперативного реагування

За тривожними сповіщеннями здійснюється виїзд мобільних груп найбільшої в Україні Національної мережі реагування. Понад 600 груп в 199 населених пунктах. У місті Києві кількість груп становить понад 80 патрулів, що дозволяє забезпечити прибуття наряду охорони протягом 3-7 хвилин з моменту передачі тривожного сигналу.

Гарантії повної матеріальної відповідальності.

Надаючи охоронні послуги група компаній "Еліт-Сервіс" страхує фінансові ризики своєї діяльності, забезпечуючи, при цьому, гарантії повної матеріальної відповідальності.


Нам довіряють свою безпеку:

Ліцензії, сертифікати

Фотогалерея